Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adjam a születend...

Melyik nevet adjam a születendő kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mert 31 hetes a pocaklakóm de úgy igazán egyik név sem tetszik. Azért van pár ötletünk a férjemmel,szerintetek melyiket válasszuk?A családnév: Böröcki Márk,Máté,Ádám,Dávid,Marcell,Ábel ha esetleg lennének még ötleteitek nagyon megköszönnénk! Köszönöm előre is a választ!
2013. aug. 3. 17:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem legyen Viktor!


Üdv. egy Viktor :)

2013. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ádám nekem kiesik mert nem lenne névnapi ünnepsége karácsony miatt.

Dávid szerintem egyre gyakoribb azért nem. Marcell.Ábel közül választanék, azt hiszem.

2013. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Marcellt nagyon ritkán hallom, és szépen megy a vezetéknévhez is, én ezt választanám :) de mindegyik szép név! :) Nem jár rosszul egyikkel sem! :)

Esetleg: Gergő, Dániel, Roland, vagy Kristóf?

2013. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Sajnos a Viktor nekem nem tetszik,a Marcell benne van a nagy esélyesek közt..azért még kíváncsi lennék pár válaszra!
2013. aug. 3. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam Máté és a vezetéknév is hasonló, Bereczki :)
2013. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szép a Máté is :)Csak nem tudom valahogy nincs az az áttörés,egyik névben sem,hogy na ezzz nagyon tetszik. Köszi a választ!
2013. aug. 3. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
én Dávidra szavazok
2013. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Máté tetszik nekem azok közül, amiket írtál. Böröcki Ábris, Böröcki Márton, Böröcki Lóránd?
2013. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Marcell:) Egyik barátnőmé Milán,másiké Bálint:)
2013. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ábel
2013. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!