Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 napra utazunk el a 3 éves...

6 napra utazunk el a 3 éves kisfiammal. Ti milyen mennyiségeket pakoltok be ruhából?

Figyelt kérdés
Body,póló,kisgatya stb.?
2013. júl. 31. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

3 éves gyerekemnek már 1 éve nincs body-ja. Az szerintem ami egyáltalán nem kell.


Èn megnézem mindig milyen idö lesz és ha napsütést mond nagyon meleget csak akkor 1 hosszúnadrág csak. 8 poló/ing, 6 rövidnadrág, 1-2 vékony kardigán/hosszúújju, 6 bugyi, 1 fürdönadrág, 6 zokni, 2 szandi(egy gumi, egy rendes), egy sapka a nap ellen. Ha esik az esö, vagy rossz idöt is mond akkor ehhez még hozzá teszek 2-3 hosszúnadrágot, zártcipöt, esetleg jackit.

Ha szállodába megyünk akkor 1 törölközöt neki, ha apartmanba akkor még egy törölközö otthonra is.

Fájdalom csillapító, lázmérö, orrcsepp, sebtapasz, naptej, napozásutánni krém, tusolókrém, nedves wcpapír, fertötlenítö kendö, nedves kéztörlö(habár az utolsó kettö mindig a táskámban van)

ezek jutottak eszembe.

2013. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most mentek, a 38 fokban nem sok ruhát kell pakolni :)

Mi egy hetet voltunk a balcsinál. A gyerkőcnek minden napra pakoltam +1-et pólóból, alsógatyából, kb. 3-4 rövidnadrágja van, azt vittük, és 2 3/4-es nadrág, de ilyenkor már az is meleg. Egy táskába tettem a meleg cuccokat a családét: farmer, melegítő alsó, 2 hosszú ujjú póló, 1 vékony cipzáras, 1 vastag cipzáras, 1 dzseki. A 11 hónapos lányomnak ugyanezek. Nekünk egy farmer, 1 hosszú ujjú. Ezt a táskát csak azért nyitottam ki, mert a törölközőket is rátettem, amúgy semmi szükség nem volt rá.

A pólós cuccok közül is hoztam haza tisztán ruhákat.

Fürdőnadrágból és 3-at tettem, és az egyik rövidgatya is elvileg fürdőnadrág, azt cserének vittem a strandra mindig száraznak. Ujjatlan pólóból 2 van a fiamnak, azt betettük, de strandra menet inkább rövid ujjút adtam rá, hogy a nap addig se égesse a vállát. Bodyja rég nincs.

2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Mármint a minden napra +1 azt jelenti, hogy 7 napot voltunk, tehát 7+1 póló, alsógatya. Ja, zokniból is raktam 4-et... had ne mondjam... feleslegesen....
2013. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!