Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az orrszívó porszívótól...

Az orrszívó porszívótól nektek nem szokot bebüdösödni a porszívótok?

Figyelt kérdés
Időnként, mint pl most is, ha náthás a kislányom, gyakran kell használni, minden használat után átmosom, de sajnos a következő használatig nincs ideje kiszáradni az orrszívónak, így, mikor a porszívóhoz csatlakoztatjuk, a benne lévő minimális vizet rögtön felszippantja. Ettől viszont büdösödik. Porzsák nélküli porszívónk van, így még illatosítót sem tudok bele tenni. Mit javasoltok?
2009. okt. 24. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
én bevallom őszintén, hogy kicsit brutálisnak tartom a porszívós orrszívót. Tudom, hogy átalakítja meg minden de akkor sem visz rá a lélek. Én kézit használok és szerintem ugyan olyan jó. Maximum annyit tudok tanácsolni, hogy egy nagyobb méretű fecskendővel fújd át a csövét levegővel és az kinyomja belőle a vizet.
2009. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen előfordul ilyesmi, de igyekszek kimosni és amennyire tudom kicsurgatni, kirázni belőle a vizet. Vagy most már van kettő és akkor váltogatom esetleg. Az előző hozzászólónak: Én is brutálisnak tartottam régen, és kézivel kínlódtam, de egyszer igen folyt az orra a gyerkőcnek és akkor rászántam magam. Azóta a kézi már azt se tudom hol van, mert összhasonlíthatatlanul hatásosabb a porszívós és tutira nem fáj, mert mindkét gyerek önként megy ha folyik az orra a porszívóhoz, ha fájna neki tuti nem hagyná, nem hogy ő szalad és kapcsolja. Úgyhogy sztem nyugodtan kipróbálhatod.:-)
2009. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem mondanék le róla, nagyon jó! Csak ez! Próbálom úgy fellógatni két használat között, hogy kifolyjon, kirázni, de sajna nem mindig sikeredik.
2009. okt. 24. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem szagoltam bele a porszívóba :) Amúgy meg nem éreztem még, hogy büdös lenne. Igaz, én vizesen sose használtam. Használat után kimosom, fellógatom a zuhanyzóra, és mire úrja használom, már nem vizes kicsit sem.
2009. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem még,h büdös lenne,ugyan úgy járok el,mint az előttem válaszoló.
2009. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam, hogy bizony iszonyú büdös tud lenni. Nem szagolgatom a porszívót, de amikor bekapcsolom a kifújt levegőnek van büdös szaga. Nekem sosem szárad ki 2 szívás között, mert nagyon gyakran kell szívni az orrát ha náthás.
2009. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!