Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is Gyakorikérdések...

Más anyuka is Gyakorikérdések függő lett?

Figyelt kérdés

Én a terhességem alatt kezdtem el ide járni napi szinten többször ez volt pár hónapja. Aztán megszületett egy hónapja a babám és még mindig napi szinten ha tehetem többször feljövök. Kedvenc témaköröm: Babák, Terhesség, Szülés :D

Más is jár ebben a cipőben?? Mennyi időt töltötök el itt?


2 gyermek anyukája



#baba #anya #gyk függő
2013. júl. 28. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
még mielőtt bárki nekem esne, az 1-es válaszolóra céloztam.
2013. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Én is többször felnézek naponta, de nem hiányzik, ha nincs. A fiam gyakran egy órán keresztül is szopik, ezalatt énekelek neki és beszélek hozzá, de napi 8 óra azért már sok... Na, ilyenkor szoktam felnézni. Néha elmondom neki, hogy miket olvastam. :)

Engem minden témakör érdekel, legfőképpen mások kérdései, tapasztalatai miatt. Várhatóan én is találkozni fogok a problémák jó részével, így nem esek kétségbe, mikor tényleg előjön. A terhességem alatt ez rengeteget segített.

2013. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

Én 3 éve szültem, utána találtam meg véletlenül ezt az oldalt. Elég sűrűn fenn vagyok, de vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem jövök fel, mert vagy nincs időm, vagy kedvem, mert tényleg nagyon sok b.nkó van itt :-(.


Szeptemberbe megyek vissza dolgozni, így jóval ritkábban fogok feljárni.


Én a Gyerekvállalás, nevelés témakört egybe szoktam nézni, és a Családi kapcsolatokat. De amikor unom ezeket, mert csak a vita megy, akkor az Ételek, italok-at is nézem, ott ritkán vitatkoznak :-)

2013. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

sajnos én is így vagyok ezzel. ha kész a házimunka és alszik a gyerek, akkor itt vagyok. jah, még akkor is, ha eszik,mert az mostanában ritka, h. olyan sokat aludna, h. kész legyek a teendőimmel. ez a kikapcsolódás számomra, amíg kettesben vagyunk itthon.

nem sajnálom az itt töltött időt, mert sok hasznos dolgot tudtam meg itt, sőt, az apró -cseprő gondjaimra is kaphatok választ. csak azt sajnálom ,h. rengeteg tapló válaszoló van. jó lenne tudni, h. ez csak 2-3 unatkozó neveletlen bunkó anyuka, vagy sokmindenkire jellemző. többek között ezért is támogatnám, h. mindenkinek legyen egy látható nickje. így akár tilthatnánk is a sokszor bunkón válaszolót, talán elkopnának.

2013. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Sokáig én is így voltam. De annyi bunkó bántó emberbe futottam hogy megelégeltem, ha heti egyszer felnézek ide sokat mondok.
2013. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÀLIS válaszokat. Úgy tünik nem vagyok egyedül ezzel. De megmondom őszintén, h kezd elmenni a kedvem az oldaltól, pedig nagyon sok hasznos dolgot olvasok, de már kezd elmenni a kedvem a sok rosszindulatú anyukáktól. Egyébként ez a magyar mentalitás.Például a német fórumokon egyszer nem olvastam rosszindulatú kommentárt baba témakörben. Ez magyar szokás...
2013. júl. 28. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!