Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is Gyakorikérdések...

Más anyuka is Gyakorikérdések függő lett?

Figyelt kérdés

Én a terhességem alatt kezdtem el ide járni napi szinten többször ez volt pár hónapja. Aztán megszületett egy hónapja a babám és még mindig napi szinten ha tehetem többször feljövök. Kedvenc témaköröm: Babák, Terhesség, Szülés :D

Más is jár ebben a cipőben?? Mennyi időt töltötök el itt?


2 gyermek anyukája



#baba #anya #gyk függő
2013. júl. 28. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
ez elég szomorú, de ne aggódj hamarosan mész vissza dolgozni
2013. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Én is :D A terhességem alatt sajnos abba kellett hagynom a munkát és fekvésre ítéltek. Halálra untam magam, már sírtam, gyűlöltem a házat, aztán egyszer csak megtaláltam a gyakorit :)

A szülés-terhesség kategóriáról már leszoktam, már nem olyan frissek az emlékek, de az egyéb kérdések és a babák kategóriának rendszeres látogatója vagyok naponta többször, amikor végzek a házimunkával és elalszik a gyerkőc :) 10 hónapos most a lányom :)

Bár igazából kezdek leszokni róla, mert csak felhúzom magam a sok sértő válaszolón, mikor valami olyan kérdést olvasok ahol egymásnak esnek az anyukák. :(

2013. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ez nálam is így van. De már nem sokáig. Beiratkoztam egy suliba, így a gyerek mellett tanulni fogok nem lesz időm a gyakorira.
2013. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első de 1 paraszt vagy. Hogy megnyugtassalak még életemben egy percet sem dolgoztam, mert a férjem annyit keres ,hogy nem kellett... úgyhogy a poénod nem jött át.. bocsi
2013. júl. 28. 17:25
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Fuhh azért én erre nem lennél olyan kiba.sszott büszke,hogy soha egy percet sem dolgoztam életemben :)
2013. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá büszke csak pont mellé talált és ezért irtam le. Elegem van már a rosszindulatú emberekből.
2013. júl. 28. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát ezt az időt hasznosabban is eltölthetnéd.
2013. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Bennem konkrétan néha ez az oldal tartja a lelket. Férjem este későn ér haza,egész nap egyedül vagyok a babával,külföldön lakunk,család,ismerősök 800 km- re tőlünk...stb. Èn szeretek itt olvasgatni,mások érzéseit,véleményét tudni. 3 hós baba anyukája
2013. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Én pár hetes terhesen találtam ide,és rengeteg jó tanácsot kaptam.Ha valaki bunkó volt,lehurrogtam,ha épp nekem is jó napom volt,máskor kinevettem.Szülők nekünk is messze vannak,így a gyakori a pótanyukám lett:-D 4éves a kisfiam,egy idöben csak havi 1x jöttem,terhesen napi többször!Én is függő lettem!Volt is anno egy kérdés erről,ha megtalálom linkelem!
2013. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

2-es válaszoló vagyok.

Látod kérdező, pont erről beszéltem.

Mindegy milyen kérdést teszel fel, legyen az csip csup apróság, vagy egy komoly érzelmi kérdés, itt az anyukák fél pillanat alatt egymásnak esnek, mert mindig van valaki aki tud egy rosszindulatú megjegyzést tenni. :(

2013. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!