Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 7-8 éves kisfiú zselézi a haját?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most tocsog a ragadós masszában és kakastaréjt csinál, vagy csak a tüsi haját picit beállítja? Ha ez utóbbi, akkor egy cseppet sem rosszabb, mint a lakkozott körmű kislányok.
2013. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél a pont. Semmivel sem felháborítóbb egy 7-8 éves zselézett hajú fiú látványa mint egy 7-8 éves körömlakkal díszített kislány látványa.. Majd kinövik..
2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sippara ***** válasza:
31%
Azt, hogy anyukának vastagon kijárna egy szép nagy parasztlengős. Ugyanúgy, ahogy a hasonló korú körmöt lakkozó kislányok anyukáinak.
2013. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
7-8 évesen nem az ő ízlése, hanem a szülőé. Ezért a gyerekről semmit sem gondolok. A szülőkről meg annyit, hogy furcsák. Teljesen felesleges dolog ez.
2013. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

7-8 évesen már mennek a másik után, mint a kisbirka, nem hiszem, hogy a szülő erőltetné a hajzselét. Én sem akartam soha a gyerekek körmét lakkozni, én sem használok, a családban senki. Legalábbis színeset, csak színtelent néha.

Ennek ellenére jöttek haza úgy az oviból, hogy nekik mikor lehet már....

2013. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én 6 éves kiscsajomnak is lakkozva van a körme, semmi baja tőle. Nem a viktoriánus korban élünk, emberek!

Hogy a fiúról mit gondolok? Semmit. Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja, és azt enged meg neki, amit akar.

2013. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

6#: Tudom, hogy nem a kislányok körömlakkja a téma, hanem a fiúk hajzseléje....

Viszont nekem a körömlakkozással két bajom van. Az egyik az, hogy egy vegyszer, amivel nem az a baj, hogy a gyerek körmére van kenve, hanem az, hogy ez általában a gyerek szájában köt ki. Az óvódás kislányokon, akiken körömlakkot láttam, azok szopták az ujjukat, rágták a körmüket, cuppatva nyalogatták róla a vajkrémet, vagy mint az egyik ovis ünnepségen a cuki masnis kislány vasalt blúzocskában, a lakkozott körmöcskés ujjacskájával feltúrt az orrocskájába és a terméket jóízűen elfogyasztotta.


A másik bajom esztétikai: a lakkozott köröm akkor szép, ha igényes, nem lepattogzott. Én még szépen lakkozott körmű kislányt nem láttam, mindegyiknek csak valami maszat volt a körme közepén, a legjobb, amikor a köröm alá szorult fekete koszcsík is ott van. És akkor jön nekem az anyuka azzal, hogy milyen szívtelen vagyok, mert nem engedem az enyémeknek a körömlakkot, az ő engedi a kis mucikájának, mert az olyan csajos és cuki. Könyörgöm, mi csajos egy lepattogzott körömlakkon, amit rászáradt fika meg gyurmadarab díszít???

2013. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

nekünk vízbázisú körömlakkja volt a gyereknek :-)

simán vízzel le is jött + egy kis dörzsölés


am zselé: ha nem 3 tonna van rajta akkor rendben, néha alkalmanként ha olyan helyre megyünk

2013. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Tökéletesen hidegen hagy a dolog.

Miért kell mindenkinek mindenbe beleszólnia...?

Nekünk van egy kisgyerekes baráti társaságunk. Minden nap találkozunk, közös programokat csinálunk.

Ha a fiúknak ahhoz van kedvük, zseléznek. A lányok lakkoznak. Csillámtetoválnak. Arcot festünk nekik. (Pókembert, pillangót.)

Na és akkor mi van?

Vannak, akik furcsán néznek ránk. Akiknek nem tetszik, hogy minden nap medencéznek, vagy épp bicajoznak az utcán. Vagy hogy hangosak. Vagy csak az, hogy mi jól érezzük magunkat, és irigykedés, meg rosszindulat helyett segítjük egymást. Hogy egészséges, életvidám kölköket nevelünk.


Mindenkinek magával kellene foglalkozni. Emberi kapcsolatokat építeni ítélkezés helyett.

2013. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha minden nap, az gáz. Ha csak alkalmanként, akkor szerintem belefér.

Ugyanez igaz a körömlakkozásra és az egyebekre is.

2013. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!