Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik fiúnevet válasszuk inkább?

Melyik fiúnevet válasszuk inkább?

Figyelt kérdés
Sokáig a Noel volt porondon és a Márk, de nem érzem igazinak őket. Szóba jöhetnek még: Alex, Botond, Patrik, talán a Zoárd is. Annyira nem szeretnénk tucatnevet sem adni. Nem könnyű fiúnevet találni, lánynevet sokkal könnyebb.

2013. júl. 13. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a Noel, Botond például nagyon gyakori.

Én ezek közöl a Patrikot választanám.

2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Felénk pont a Patrikból van sok. (És a Botondból)

Én a Noelt vagy az Alexet választanám. (Igaz, nekem nagyon nagy kedvencem a Nimród. Hátha esetleg neked is megtetszik.)

2013. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mifelénk egyik sem gyakori, pedig ovis és iskolás gyerekem is van már. Nálunk tucatnevek: Bence, Levente, Gergő, Dávid, Nimród kapásból kettő, pedig tetszik.
2013. júl. 13. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem például sokkal több fiú név tetszik mint lány. Lánynévből egy sem tetszik igazán.

Én most hallottam a Regős nevet, szerintem az is nagyon aranyos.

2013. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor a Patrik.
2013. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Noel-en és a Zoárd-on kívül bármelyiket.
2013. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül az Alex tetszik legjobban, de a többi se rossz, Noelt nem adnék mondjuk.
2013. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Alex tetszik nekem
2013. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezek kozul a Mark tetszik..nekem a kedvenc fiu nevem Zalan. Nem tucat nev pl Adolf(de ebbol mindenki Hitlerre gondol elsokent:) es meg egy nem tucat nev a Konsztantin:)de ez senkinek nem tetszik rajtam kivul a kornyezetemben..
2013. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hozzám legközelebb a Patrik áll mostanság, Noel egyre távolabb, Zoárd futó gondolat, magam sem tudom komolyan gondoltam-e...
2013. júl. 13. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!