Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Figyelt kérdés
Ma a gyerekeimmel kimentünk a játszótérre. A gyerekek szépen játszottak, én addig beszélgettem egy anyukával aki a 4 éves ikerlányaival volt kint, és 11 hetes terhes. A lányai elkezdtek veszekedni a hintán. Az egyik kislány azt mondta, menj a f.szba, erre a másik kislány azt mondja menj te a k..va any..ba. Szóltam az anyukának, hogy csúnyán beszélnek a gyerekei. Ő azt mondta otthon is így szoktak beszélni, nem bírja őket megnevelni.
2013. jún. 19. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Az én fiam a múlt héten azzal jött haza az oviból, hogy idézem "anya, tudtad hogy vannak nénik akik szopogatják bácsik kukiját?" Nem túlzok, hogy leestem a székről.


Ilyenek mennek az oviban, szörnyű. Nem biztos, hogy otthon hallotta. Az én fiam sem itthon hallotta, látta.


Amúgy ha a gyerekeim ott lettek volna mellette, lehet én is szóvá teszem. Mert ez kicsit durva, de ha nem voltak ott, néztem volna egy nagyot és kész. Ne foglalkozz ennyire másokkal szerintem.

2013. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy az egyikőtöknek sem jut az eszébe, akik leszóljátok a kérdezőt,hogy TALÁN azért tette fel a kérdést, mert pl: még nem találkozott ilyen esettel, nem érti, miért nem szólt anyuka a gyerekeire? ti tapasztaltatok e már ilyesmit, mi a véleményetek az adott szituról vagy csak kiváncsi volt?


NINCS egy anya se aki tökéletes, mindenki úgy neveli a gyermekét ahogy azt jónak látja, ahogy tudja, ahogy akarja. ezen az oldalon, naponta kb 150.000 olyan kérdés van ami mások számára provokáló, vagy direktbe vagy a Kérdező tényleg kérdésként teszi fel, és nem csak ebben a kategóriában hanem kb az összesben. Ha nem teszik a kérdés,akkor minek kell válaszolni?


És az,hogy egy ilyen kérdést vagy ehhez hasonlót feltesz valaki, ami másokkal kapcsolatos még nem feltétlen azt jelenti,hogy unatkozik,vagy hogy ő csak más életével tud foglalkozni... Ha azt vesszük,akkor mindannyian unatkozunk,akik itt vagyunk és kérdést teszünk fel,vagy épp megválaszolunk valamit?

2013. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

9:56

A kérdés egy dolog, ha objektív dologról szól, teljesen rendben. De a kérdező egy másik, hozzáteszem, idegen embert akar megítéltetni más idegen emberekkel...ez sem szebb viselkedés annál, mintha más csúnyán beszél, mindemellett rendkívül gyerekes is.

2013. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

véleményem szerint nem megítéltetni akar idegen embert idegenekkel,hisz a kérdés is így hangzik... Mit gondoltok? ...

elmesélt egy történetet,hogy mit hallott, látott stb.. Az,hogy szólt az anyának,hogy csúnyán beszélnek a gyerekei, jó indulatból is tehette akár.


A mit gondoltok? mögött lehet,hogy amúgy erről a szituról sokunknak vannak gondolatai csak nem írjuk le. 1000 dolog lehet a dolog hátterében, ami miatt így beszélnek. elhiszem hogy a gyerek sokat "tanul" az oviban, hallja az utcán,esetleg a szülőktől, de nem gondolom, hogy ennyivel kellene letudni,hogy "nem tudom őket megnevelni"


no mindegy

2013. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmit mert semmi közöm hozzá. Az ő baja.
2013. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!