Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Figyelt kérdés
Ma a gyerekeimmel kimentünk a játszótérre. A gyerekek szépen játszottak, én addig beszélgettem egy anyukával aki a 4 éves ikerlányaival volt kint, és 11 hetes terhes. A lányai elkezdtek veszekedni a hintán. Az egyik kislány azt mondta, menj a f.szba, erre a másik kislány azt mondja menj te a k..va any..ba. Szóltam az anyukának, hogy csúnyán beszélnek a gyerekei. Ő azt mondta otthon is így szoktak beszélni, nem bírja őket megnevelni.
2013. jún. 19. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt hogy leszarom... most komolyan mit kell mással foglalkozni? A tiéd szépen beszél foglalkozz azzal!
2013. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy anyáról mit gondolok.... hát ennyivel könnyű lezárni a dolgot,hogy "nem bírja megnevelni". Nyilván nem maguktól találják ki ezeket a szavakat, lehet hogy otthon hallja ezeket. ha mondjuk tényleg otthonról hozzák,akkor kérdezem én,otthon milyen körülmények között nevelkednek a kicsik? Nyilván hallhatják máshonnan is ezeket a szavakat, de amikor egy szülő meghall egy ilyen mondatot a gyermekétől,akkor el lehet és el kell magyarázni,hogy ez csúnya,és hogy ilyet nem szabad mondani.


Vagy rosszul gondolom?

2013. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ettol meg lehet ezerszer jobb anya mint te.
2013. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Csatlakozom az elsőhöz. Teszek rá. Nem értem...mit kell állandóan másokkal foglalkozni...bár ez még hagyján...de hogy még egy kérdést is szánsz neki a neten. Ritka unalmas életed lehet.
2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
1es vagyok, 4es én is ezért nem foglalkozom mással mert nem engedi az időm meg amúgy se nagyon érdekel más dolga! Meg hát nem is kérdezték a véleményedet..
2013. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog,hogy csúnyán beszélnek.De ha a szülők vagy a gyerekek környezete így beszél,akkor ők sem fognak máshogy beszélni...
2013. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy otthon tanulták. Az én fiam is szinte minden nap újabb "érdekességekkel" állít haza az oviból...
2013. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam cifrán káromkodni. Tehát hall ilyet a gyerek. Mégsem beszél csúnyán egész addig, amíg vmelyik kis barátjától tanul dolgokat. Àltalában időbe telik leszoktatni ezekről. Szerintem nem mi vagyunk így egyedül.
2013. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk tök mindegy hogy MÁSTÓL hallják vagy otthon, az hogy nem is szól rájuk miatta az mondjuk semmiképp nem jó..Én fiam is extra dolgokat szed össze az oviból csúnya beszéd terén de én ebben nem ismerek tréfát , a csúnya beszédet nem tűröm.

Mi is szoktunk indulatszavakat használni nyilván (nem vagyunk szentek) de kva any...meg ilyesmi KIZÁRT hogy elnézzem- elhallgassam !! Főleg meg lányoktól szörnyű lehet hallani...:(

De amúgy semmit se gondolok az anyukáról ő dolga ha őt ez nem zavarja és nem ég az arcáról a bőr hogy a cuki 4 évesei így beszélnek akkor ő tudja.

2013. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg az oviban tanulták,bár te gondolom azt hiszed te vagy a tökéletesség,hát jól figyelj majd ha a gyerekeid tanulnak ilyen dolgokat akkor szoktasd le te őket,más gyerekével ne foglalkozz.Komolyan ezen az oldalon mennyi kis tökéletesség van aki megszólja a másikat.
2013. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!