Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális hogy kisbabák...

Az normális hogy kisbabák nemi szervét mutogatják reklámokban? Másnak nem felháborító?

Figyelt kérdés

Hogy engedhetik meg egyáltalán? Nekem speciel ezt látni undorító... másnak meg lehet ettől jön meg kedve egy kis friss husira... el tudom képzelni hogy vannak ilyenek is. Miért engedik ezt tévébe mutogatni?

Nincs gyerekem, azoknak akiknek van mi a véleményük erről? Vagy bárki másnak?


2009. okt. 9. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Az őszinteség és a taplóság két különálló dolog! Én is tudok őszinte lenni, rólad meg is van a véleményem, de nem vagyok paraszt! Ja, ha meg nincs gyereked, és undorodsz is a pucér kisbabák látványától, akkor minek izgat az téged, hogy otthon valaki élvezi az ilyen reklámokat? Nincs jobb dolgod? Te vagy felháborító, részemről ennyi!
2009. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmi undorító vagy felháborító nincs benne. Egy gyerek meztelensége (főleg egy babáé) a legtermészetesebb a világon.
2009. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan relációban mutatják. A kisbaba minden szerve nyilvános, nem kell eltakarn, csak a prepubertástól. Vagyis 8 éves kortól kb. A gyermek ártatlan, nála ez nem is nemi szerv, hanem a tápcsatorna vége. Az angyalkákra se adnak bugyit. az lenne felháborító, ha szexuális relációban mutatnák. Popsitörlés aranyos dolog, és teljesen nyilvános. Öt éves korig még pisilhetsz is a parkban, és fürödhetsz ruha nélkül a Balatonban.
2009. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Hogy reklámozza a popsikenőcsöt? A fejére kenje, vagy hova? A kisbabák pelenkázott testrésze nagyon kedves látvány, és a legtöbb embernek.Te vagy túlérzékeny. Hogy lenne egy testrész undorító Pláne babé? Még az üszkösödő láb sem undorító. esetleg a genny. Meg a beköpött seb. ezek undorítóak. A babapopsi, babapucuval együtt, az szép.

amúgy felnőtt nemi szerveket is látni szép számmal, meg wc-papír és kéktinta reklámokat, de inkább viccesek.

Miért, a te szerved talán undorító?

2009. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal undorítóbb egy-egy körömgomba reklám vagy éppen a fertőtlenítősök egy része, amelyiknél megjelennek a gusztustalan baktériumok.

Unokaöcsém egy ideig nem mert ráülni a vécére, mert félt, hogy náluk is van a perem alatt az a valami.

Én még nem láttam olyan reklámot, amelyikben a popsijukon kívül más is látszódna.

2009. okt. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

én úgy fogalmaznék, hogy zavaró, de nem undorító.

Egyébként a reklámot még én sem láttam

2009. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
"Szerintem semmi undorító vagy felháborító nincs benne. Egy gyerek meztelensége (főleg egy babáé) a legtermészetesebb a világon." most mondja már meg valaki, hogy ez kinél verte ki a biztosítékot, hogy csak 43%, mert szerintem semmi bántót nem írtam.
2009. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Bár ez a kérdés nagyon régi, de én teljes mértékben egyet értek ezzel.

Aki szerint meg a pucér babák szépek, tetszik a babapopsi, élvezi hogy nézheti, attól meg óvakodjanak a fiatalok.

"Az enyémek is szaladgáltak 1-2 évesen pucéron" teljesen más amikor otthon meztelenek, vagy nyilvánosan a tv-ben. A felnőtt emberek pucérsága is természetes, hiszen régen még nekik sem kellett ruhát viselni..

2014. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!