Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális hogy kisbabák...

Az normális hogy kisbabák nemi szervét mutogatják reklámokban? Másnak nem felháborító?

Figyelt kérdés

Hogy engedhetik meg egyáltalán? Nekem speciel ezt látni undorító... másnak meg lehet ettől jön meg kedve egy kis friss husira... el tudom képzelni hogy vannak ilyenek is. Miért engedik ezt tévébe mutogatni?

Nincs gyerekem, azoknak akiknek van mi a véleményük erről? Vagy bárki másnak?


2009. okt. 9. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Melyik reklám ez?

Mert általában nem lehet látni a nemiszervüket a babáknak.

2009. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a popsijukat mutatják. :) Legalábbis én még csak ilyet láttam.
2009. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem láttam ilyen reklámot... Esetleg a Neoranormonosra gondolsz, ahol oldalról lehet látni egy babapopsit?? Vagy melyikre??
2009. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Gondolom valami pelenka reklám lehetett. A kisfiú kukiját is mutatták ahogy az anyukája törölgeti, vagy valami ilyesmi... valaki csak emlékszik rá. Mostanság nem megy a tévében, de egy ideig teljesen nyugodtan leadták (rtl klub vagy tv2 volt).
2009. okt. 9. 20:27
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Látom hatott rád is az agymosás!

Nem egy TV reklámtól lesz valaki pedofil!

2009. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen reklámot még nem láttam. (Szerintem nem is csinálnak ilyet) Mire gondolsz?
2009. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam soha amit említesz. 3 gyerekem van, de nem zavar, ha feltűnik akár a tévében egy meztelen kisgyerek. Az enyémek is szaladgáltak 1-2 évesen pucéron. Szerintem természetes. És aki pedofil azt nem ilyen kicsik érdeklik.
2009. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Az okés hogy erről van egy véleményed, amit valószínű nem csak te vallasz, de hogy írhatsz olyat hogy undorító?? Kapj már magadhoz egy babáról beszélsz! Engem spec. nem zavar ha ilyet látok a tévében, és azt sem hinném, hogy valaki otthon erre verné. Látszik, hogy nincs gyereked! Tudnék én olyat írni ami valóban undorító lehet, de nem akarok ennél jobban ebbe belefolyni. Nem ez a felháborító, hanem az ahogyan feltetted ezt a kérdést!!
2009. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Őszinte voltam, mint mindig, tudom másoknál ez nem szokás, nekem undorító, neked nem. Ez van. Van akinek meg izgató, ki tudja. Eleget hallottam már megerőszakolt néhány hónapos gyerekekről. Már mindent el tudok képzelni. Na meg a legtöbb ilyet családtag követi el... kiben bízzon így az ember?


Ha valakinek meg eszébe jutna melyik reklám volt ez akkor ossza meg velem is, kíváncsi vagyok mi lett a sorsa. Betiltották volna?? Remélem.

2009. okt. 9. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam olyan reklámot, amiben a baba fütyijét mutatnák. Egyébként azt nem tartanám felháborítónak. Engem sokkal jobban idegesít, hogy állandóan pucér nőket mutogatnak a reklámokban. Már nem csak a testápolós és tusfürdős reklámokban meztelenkednek... Na ez a felháborító és visszataszító! Meg az, hogy a gyerekeknek szánt "rajzfilmekben" öldökölik egymást!
2009. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!