Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi az Annabella névvel kapcsolatba. Ti adnátok ezt a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
A páromnak nem tetszik és szeretném meggyőzni valahogy....azt mondta legyen csak Bella de én azt túl egyszerűnek találom.
2013. jún. 11. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod győzni, akkor mondd meg neki, hogy hívhatjátok Bellának akkor is, ha hivatalosan Annabella. De ha egyáltalán nem tetszik neki, akkor érdemesebb lenne olyat keresni, ami mindkettőtöknek tetszik.

Szép név, de én nem adnám, nekem túl babás, cukis. Jobban szeretem a nőcisebb, belevalóbb neveket. De ez én vagyok, nektek kell tetszenie.:)

2013. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bennem felmerült, hogy adjak ilyen nevet, nekem nagyon tetszik, de ha a párodnak nem, akkor keressetek kompromisszumos megoldást. A Bella pont az lenne :)
2013. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik abban a formäban, hogy Annabell.

Esetleg lehetne olyan kompromisszum, hogy Anna Bella, külön, 2 utonevkent.

2013. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazad van 1-es,de ő meg a Jázmint akarja minden áron,de szerintem az még nyálasabb.Az Annabell is tetszik nekem. De az a baj ami neki tetszik az nekem nem és fordítva,a Bella is inkább csak ilyen "ráhagyom mert nem hagy békén volt."Nem tudjuk még hogy milyen nemű lesz és lehet nem is fogjuk megtudni ezért el akarjuk dönteni mind a kettőt,fiú névvel is vaciláltunk de azzal könnyeben dűllőre jutottunk.
2013. jún. 11. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, bár én nem adnám, de nekem megvannak már a kedvenc lánynevek. A Bella viszont nem tetszik magában.
2013. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és lehet Bellának becézni,ami még szebb. Jázminból egyébként rengeteg van mostanában, az oviban minden 2. kislány Jázmin lesz.
2013. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tettszik egyik sem,se a bella se az annabella .
2013. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont azért nem akarom,különleges nevet akarok neki.
2013. jún. 11. 11:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tetszik,szep nev. Valoszinuleg kicsit elfogult vagyok ugyanis Izabella Anna a lanyunk:)
2013. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:D az Izabella is szép név.
2013. jún. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!