Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kanállal villával...

Milyen kanállal villával próbálkoztatok gyermeketek önálló etetés tanításánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálnám, de villánk még nincs. Kanalunk Aventes az a narancssárga fehér színnel, de vennék villát és kést is, de nem tudom milyet érdemes. Eddig én ettettem, de gondoltam próbálkozni kéne már, szóval vennék valami olyan szettet, mert külön úgysincs amibe villa is van. Amúgy 1 éves gyerkőcről lenne szó, tudom nem fog még késsel villával enni :) de szoktatni szeretném és úgy gondolom érdekelné a dolog.

Szóval ti milyet vettetek, akár márka is jöhet vagy műanyag, fém???

köszi!


2013. jún. 3. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk ajándékba kis készletet, amiben volt villa is, fémből van.

Meg vettünk is egy Micimackósat, annak műanyag a nyele, de a villa része ugyanúgy fém.

Mindkettőnél kicsit le van kerekítve a villák hegye, főleg a két szélső, de a micimackósnak picit jobban.

Mindkettővel szeret malackodni :).

Már másfél éves ugyan, de egy éves kora körül már odaadtam neki.

A villát jobban is szereti, mert arra fel lehet szúrkálni a falatkákat (banánt is adtam neki összekockázva, hadd döfködje :)).

Kanálból önálló evésre (malackodásra) rövidebb nyelűt adok neki, először olyan picit adtam ami a húsvéti Milka tojáshoz volt, meg a mekis fagyis kanalat is szereti, annak is elég rövid a szára.

Kanálból nem szoktam neki fémet adni, csak műanyagot.

A villával ügyesebben eszik egyelőre.

2013. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:
Én semmiből nem adtam neki"gyerek" dolgot.Desszertes villa,teáskanál.Kipróbáltam a gyerekeknek való étkészletet és szerintem én mint felnőtt bénáztam velük annyira nehézkes enni velük.Így inkább igazit kap csak kicsit:-))3 éves lesz 3 hónap múlva és már hibátlanul használja a nagy evőeszközöket kb. 2 éves kora óta.
2013. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Rossmannosat kaptunk. A nyele műanyag a villa fém. Szettben van kanál-kés-villa. A kisfiam nagyon szereti. Fehér és kis zöld-piros lóherék és törpikék vannak rajta.
2013. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a rossmannost elég jónak tűnt, de még futok egy kört a tesco, interspar stb. megnézem még. Érdekes, hogy a brendonban, az Árkádosban, nem nagyon volt csak műanyag mamos, de az is olyan nagyon hajlított fogójú, nem tudom az mennyire jó, de szerintem mi sem olyannal tanultunk enni és lám sikerült :) szóval inkább hagyományosabbat akarok, ráadásul fém nem is volt, max a nyele volt az......
2013. jún. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!