Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb fiú név: Luciano...

Melyik a jobb fiú név: Luciano vagy Valentino?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 17:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező!ha sajnálod hogy itt élsz akkor menj haza!Ott biztos nem fognak hülyének nézni ha elkiáltod valamelyik választott gyereknevet az utcán:D
2008. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Nekem mind a kettő név tetszik, talán a Valentino egy kicsit jobban :-)


Mindenféleképp olyan nevet válasszatok ,ami NEKTEK tetszik, ne foglalkozzatok a bunkó beszólásokkal!


A névválasztásnál szerintem nagyon fontos az összhang, tehát, hogy a vezetéknév és a keresztnév "menjen" egymáshoz.


Sok boldogságot kívánok nektek és a születendő Luciano-nak vagy Valentino-nak! :-)

2008. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a KEDVES válaszolóknak a válaszokat!

A bunkóknak meg üzenem , hogy nézzenek utána, mely országból ered a nevük. Kicsit meglepődnének, ugyanis a magyarositott nevek 80% nem magyar eredetű. Ennyit erről! Lehet nevetgélni tovább :DDDDDDDDDDDD hahahahahahaha, saját magukat nevetik a pancserok!!!!!!!!!!! Ennyire műveletlenek és buták!!! Szánalmas!!!!!!

2008. jún. 18. 19:02
 24/38 anonim ***** válasza:
42%
Brava!!! Hai ragione!
2008. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a Luciano jobban tetszik.

Boldog baabvárást!

39 hetes kismami

2008. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is a Luciano! Mint Pavarotti :)


Amúgy baromira nem értem, hogy miért azok a válaszok vannak porig nullázva, amik a kérdésre válaszolnak. Asszem itt kicsit sok a nagypofájú, bunkó anyuka. Bár ez szerintem sok anyára jellemző, terhesek lesznek, szülnek és már azt hiszik, hogy van mire verniük magukat, közben olyan sötétek és bunkók, hogy eszméletlen.

Üdv

8 hónapos kisfiú anyukája

2008. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Szerintem ne foglalkozz azzal aki nem a kérdésedre válaszol! Viszont általánosítani sem kellenne (nem mindegyik magyar ember bunkó)!


A kérdésedre a válasz pedig a Valentino! Nekem nagyon tetszik ez a név, mert a kedvenc MotoGP versenyzőmet is így hívják! A neve: Valentino Rossi!

Szerintem nagyon szép név!

2008. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
69%
nekem a luciáno tetszik jobban. a valentino olyan valentinás. és nekem lány név jut hirtelen az eszembe.
2008. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amelyiknek jobban tetszik a jelentése, az legyen.

Másik tipp: írd kis papírcetlire mindkét nevet, tedd be egy sapiba, vagy nem tudom, és csukott szemmel húzd ki! Ha kihúzod az egyiket, és azt fogod gondolni, hogy: ,,Ó, legyen ez? Ne húzzak mégegyszer?" akkor a másik legyen ;) Nagyon szép nevek, ha a gyerek is itt fog élni Magyarországon, akkor nem fog találkozni a nevével, és épp ez a jó benne. A másik névhez való passzolás is jó ötlet! Próbáld ki, hogy tetszik jobban! A párodat is megkérdezheted. Én a Valentinora szavazok.

2008. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Helló! A vezetéknevetek is olasz? Ahhoz melyik passzol jobban? Szerintem a Luciano szebb:)
2008. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!