Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb fiú név: Luciano...

Melyik a jobb fiú név: Luciano vagy Valentino?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 17:19
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Ne is törödj a többiekkel, szerintem a Valentino aranyosabb!

A legjobbakat!

18 hetes kismami

2008. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
52%

bunkó parasztok??? ........ ó, na ne....

el kell tudni fogadni a negatív megjegyzéseket is. mert nem mindig lehet pozitív, nem???

a magyar (!!!) nevek nem gázak szerintem.....

2008. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
Furan alltok paran a kerdeshez..A kerdes az volt hogy Luciano vagy Valentino es nem az hogy milyen szarmazasu stb. a nev!Ezek olasz nevek, szerintem szepek,a jelentesuk is az.Ezek a nevek szerepelnek magyar nevek kozt mint lucian es valentin).A parom torok es a gyerekem neve is torok lessz! Valaszolva pedig a te kerdesedre nehez donteni nekem mind ket nev tetszik ha e nevek kozul valasztassz mindenkeppen jo figyelembe venni a csaladnevhez passzoljon.Legyen a Luciano.
2008. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindkét név gáz.
2008. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
58%
a kettő közül mindenképp a LUCIANO!!!! A Valentino extrémnyálas.
2008. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
35%
A 11ik valaszolo vagyok.En megertem hogy veditek a magyar neveket, en is azt kene tennem, de nem kell elitelni azt akinek nem tetszik a magyar nev.Mert sajnos nekem sem tetszik eggyetlen eggy ferfi nev sem!Es hiddjetek el atneztem Atol Z ig!!!A no nevekben van eggy ketto jo de ferfi..Nekem nem tetszenek es ahogy latom nem vagyok egyedul.Tudom hogy ez rosszul esik sokaknak.sajnalom.18 hetes kismama
2008. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
49%

szerintem rettenetes mindkettő. már előre sajnálom szegény kisfiút, aki valamelyik nevet viselni fogja.

persze, ha nem MO.-on éltek, akkor oké, de itt kissé nevetséges.

kíváncsi lennék, mi a vezetéknév. kalányos, lakatos, netán orsós? :)

2008. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
43%
Hihetetlen hogy ide elvileg felnőtt emberek írhatnak. Ráadásul akik babát várnak és anyák lesznek, hát nem tudom milyenek ha úgy viselkedtek mint a kis 10 éves csúfolódos gyerköcök, akiket ilyen reakcira simán szájba vernék, minden ember egyen értékű!
2008. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Nos a negativ kritikát elviselem és azt is ha valaki azt irja hogy szerinte mindkettő gáz. Nem vagyunk egyformák én ezt elfogadom, éppen ezért kértem mindenkit, hogy ne avatkozzon abba bele amit nem kérdeztem.Jogom van magyar államban is külföldi nevet behozni, nem én vagyok az első, és kezdeném a Dominik, Vanessa stb. ezek sem magyar nevek, sőt a 80% a naptárban nem magyar eredetű


A többieknek köszönöm a válaszokat!


Aki pedig egyből cigány vezetéknevekkel dobálózik ,,pl. Lakatos stb." az jobb ha észreveszi hogy ez már a 21. század. a cigányok itt épp úgy magyarok. Sajnálom hogy Mo.-on élek!!! Borzalmasak itt az emberek!!! Egyébként olasz vagyok :D

2008. jún. 18. 18:03
 20/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem hogy lehetnek ilyen bekébzelt emberek a kényeségtöl majd el szállnak!! Senkinek semmi köze ahhoz hogy ki hogy nevezi a gyerekét és pláne nem ahhoz hogy milyen a származása! hova fajul ez a világ!! Kedves kérdezö nagyon szép neveket választotál nekem a valentino tetszik de inkáb a párodal eszéld meg ezt mert itt nagyon sok alpári embervan!!! persze tisztelet a kivételnek 38 hetes kolompár kismama !!!!!!!!!
2008. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!