Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnő foglalkozik ilyennel?

A védőnő foglalkozik ilyennel?

Figyelt kérdés
Szinte tele van a fagyó anyatejjel és lányom nem issza meg semmiből sem, a kanalazás meg nem az én "erősségem". Arra gondoltunk megkérdezzük a védőnőt hogy valakinek oda-e tudja adni, vagy dobjuk ki. Vagy valakinek oda lehet simán adni? Úgyértem bevizsgáltatás nélkül?
2013. máj. 19. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem maximum ismerősödnek ha elfogadja. Bevizsgálás nélkül nem adhatják ki az anyatejet,én úgy tudom. meg hát ugye ki tudja mióta van lefagyasztva, mert hát úgy sem lehet a végtelenségig tárolni, messziről jött ember bármit mondhat. És ezt ne vedd magadra,nem rád értem. Szerintem ha nincs senki ismerősöd akiben megbízol és viszont megbíznak benned és szükségük lenne rá,akkor inkább dobd ki.
2013. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem romlik az meg, lehet, hogy később el fogja fogadni.
2013. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyatej leadás előtt neked kell szűrővizsgálatokra menni és csak utána szállítják el tőletek az anyatejet frissen- a lefejés napján. Ezután vizsgálják, sterilizálják és adják ki babáknak, vagy kiöntik, ha nem megfelelő. Fagyasztatott tejet védőnő útján senkinek nem tudsz továbbadni.
2013. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem magamra! :)

csak azért kérdeztem meg, mert kéne a hely a fagyóba

köszönöm a válaszokat

2013. máj. 19. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Főzelékbe tök jól bele tudod majd rakni. Hát igen, a helykérdés, én is mindig gondban voltam, mert soha semmi nem fért be a hűtőbe a tejtől.
2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltam anyatej leadó 7 hónapon át, de ugye amíg elintéztük a sok szűrővizsgálatot, tele lett a hűtő, mindenhol anyatej volt.

Én hasonló gonddal küszködvén, 20 liter fagyott tejjel felraktam egy hirdetést a netre, kell-e valakinek, másnap óránként csörgött a telefonom, megvan-e még.

2013. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

védőnő nem veheti át, ahhoz komoly kivizsgálások kellenek és nem lehet 3 hónapnál régebbi azt hiszem.

te viszont nyugodtan felajánlhatod ha van ismerősöd, ilyen jellegű fórumok is vannak, nyilván ismerős elfogadja ha minden rendben veletek :)


amúgy én is kidobtam, nem fogadta el a babám, se kanállal, se sehogy, megváltozik a tej íze fagyasztás után, sok baba nem szereti már úgy

2013. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad lassan felolvasztani? A kisfiam sem fogadta el, amikor viszonylag gyorsan, forró vízbe állítva olvasztottam fel neki. Olyankor a szaga is furi lett.

Amikor szép lassan, a mélyhűtőből a sima hűtőbe áttéve egy éjszaka alatt olvadt ki, aztán meleg vízben simán melegítettem ahogy szoktam, az illata sem változott, és a kisfiam is minden gond nélkül elfogadta.

Próbáld ki esetleg, hátha nálatok is bejön. Főzelékbe én nem szerettem belekeverni, mert akkor is büdi volt (sztem a hő hatására).

2013. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sehogy sem fogadja el.

Itt a környéken nem ismerek senkit nem idevalósi voltam. Unokatesómnak van 5 hós babája aki kicsi de messze laknak! Mire eljönnek kiolvad az összes szerintem

2013. máj. 19. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős a babád, de hozzátápláláskor főzelékekbe kiváló az anyatej, úgy az ízét se érzi.
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!