Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lett a szexuális...

Milyen lett a szexuális életetek így, kb.10 hónappal a szülés után?

Figyelt kérdés

csak nekem lett sokkal rosszabb? :)

én még szoptatok és a libidóm hát.. még nem az igazi. a férjem eleinte az anyát látta bennem, nem voltam elég vonzó így neki. dehát eltelt pár hónap és nem sokat javult a dolog. alig szexelünk és ok, még nem az igazi a hasam, de u.annyi kiló vagyok mint előtte.


2009. okt. 2. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a lányom még nem volt 1 éves, amikor úgy döntöttünk feldobjuk egy kicsit a szexuális életünket. Rendeltünk a netről egy pár dolgot, együtt választottuk ki: Semmi extra, csak necc combfix és DVD. Pont akkor érkezett meg a csomag, amikor a férjem külföldön volt és amikor hazajött amúgy is ki voltunk éhezve és felavattuk a cuccokat. Szerintem még a szülés előttinél is jobbak lettek az estéink. Ez egészen addig tartott, amíg újra bele nem fogtunk a gyerekprojektbe. Ez valahogy mindkettőnket lelombozott.
2009. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátat fordítunk este egymásnak és jót alszunk :) ez így megy 10 hónapja (na jó,havonta 1x van egy kis 'házasélet' is) de többet nem is igényelek mióta szültem. Pedig előtte...reggel,délben,este,konyhában,fürdőben,szobában :D
2009. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szoptatás alatt nem éppen olyan hormonok termelődnek, amitől nőne a libidó... Hiszen most elsősorban a gyermeked táplálása a tested célja, nem a következő gyerek gyártása. (már ha értek, mire gondolok - ez a természet)

Nekünk azóta jobb a szexuális életünk, mióta alig-alig szoptatok, de amíg csak szoptattam, elég siralmas volt. És nem azért, mert fáradtak voltunk, egyszerűen a testem ellenkezett.

2009. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gyalázatos a helyzet. Szinte semmi... :-(( én is szoptatok, remélem utána helyreállunk.
2009. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

7 hónapos koráig szoptattam a lányom. Elapadt a tejci, megjött a mensim, rá még kb. egy hónap és újra a régi vagyok! A szex jóbb mint valaha! A hormonok okozzák a szopi alatti "étvágytalanságot". Kitartás csajok, lesztek még szexistennők:)! Addig is azért gondoskodjatok apuciról, nehogy elszökjön mire visszatértek!

2009. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak olyan,hogy 6,4hetes pocis vagyok újra :-)

és ezt a nagyobbik(aki most volt 11hónapos)mellett hoztuk össze.9hónapos koráig szoptattam,addig nálunk is csak olyan muszáj szex volt.de azóta visszaálltam,és még most is egész kívánós vagyok.

úgyhogy fel a fejjel,amint leálltok a szoptatással,helyrejöttök :-)

2009. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9.16os vagyok. Nálunk nem a szoptatás a 'gond' mivel már 8 hónapja egyáltalán nem szoptatok...fene tudja :)
2009. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb. havonta 1x vagyunk együtt:((

este csak aludni tudok,meg párom is max az anyát látja bennem.

2009. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
reménykedek én is abban, hogy ha megint megjön, akkor helyreállnak a hormonjaim és ha én kívánósabb leszek, akkor számára is kívánatosabb leszek :). muszáj-szex-féleség az van elég gyakran, dehát jó lenne, ha úgy kívánnánk, mint régen. kitartás!!!! :) köszi a válaszokat!
2009. okt. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!