Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan teszitek el a köldökcso...

Hogyan teszitek el a köldökcsonkot emlékbe?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy buta kérdés,de azért az bőr é egyéb maradvány,ami azért foszlik(rohad)!Nem kell valamivel tartósítani?Vagy mibe csomagoljátok be?
2009. szept. 30. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell azt eltenni emlékbe? Ennyi erővel az első körömvágás eredményét is elteszed?
2009. szept. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neomagnol doboza. Ugyanúgy néz ki a csonk, mint 7.5 éve...
2009. szept. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a csipeszt tettem el, ami elszorította. A csonk szerintem elég gusztustalan, nem emléknek való :P
2009. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én gyufásdobozba tettem. Elég undi :S Nem is tudom, miért tettem el. 10 hónapja ugyanúgy néz ki, egy száraz seb.
2009. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kis dobozba tettem én is.

Anyukám is elrakta az öcsémnek és 12 év után is úgy néz ki.

Sőt,a tejfogak is el vannak rakva meg az első cipőcske is:))

2009. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha egy kicsi üvegbe tenném?Alul is vatta és felette is vatta,egy pici lekváros üveg pl?Mert veszek majd egy díszes dobozt és az lesz a babadoboz,amibe benne lesz minden ami az első(köldökcsonk,fogak,uh fotó,uh fotó a kukiról/nuniról,első rajz,kórházi karszalag tb.)!És ezt később ő is nézegetheti és mi is!Én nagyon örültem volna ilyennek,bár nekünk a rajzaink voltak eltéve,és most így 20 év után is fantasztikus nézegetni!!!
2009. szept. 30. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a csípeszt adták oda
2009. okt. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!