Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik otthon edzetek, tornáztok...

Akik otthon edzetek, tornáztok esetleg dvd-re vagy valami géppel, miben teszitek?

Figyelt kérdés
Milyen ruha van rajtatok? Tréning, vagy edző ruha, sport cipő, vagy simán ami van papucs vagy mezítláb?
2009. nov. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van edzőruhám, mert a baba előtt teremben edzettem, ezért itthon is azt használom. Ha nem lenne, nem vennék semmi különöset, jó egy póló és egy kényelmes és nem túl vastag melegítő, esetleg rövidnaci. Én cipőt nem használok, csak vastag sportzoknit.
2009. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy izzasztó nacim, még 'fénykoromból' :), már feljön rám, abban tornázom, meg pólóban, zokniban.
2009. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dvd-re tornázok + súlyzózok mackóalsóban, topban, pólóban. Zokni nélkül, mert a zokni csúszik a parkettán. Mivel nem ugrálós tornát végzek, felesleges a cipő. Sokat guggolok, fekvőtámaszozok, hasazok, ilyesmi.
2009. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!