Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudnám kiegészíteni a...

Mivel tudnám kiegészíteni a GYEDemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy illegális GYed alatt munkát vállalni, de valamit ki kell találnom, mert egyre rosszabb a helyzet. Ti mit csináltok otthon a baba mellett? Netes pénzkereset? vagy valami más?
2009. szept. 29. 15:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos nekünk sincs plusz pénzünk befektetni...

2009. szept. 30. 09:23
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mind kettőnél csak az előregisztráció megy!


De amit még nagyon tudok nektek ajánlani az a kattingatos oldalak,ehhez csak kell nyitni egy paypal számlát,és lehetőleg olyan oldalakra regisztrálni ami fizet azért hogy nézed a reklámjait,igaz azok amelyikek fizetnek,nem fizetnek csak naponta pár centet,de minnél több ilyet találsz és van rá pár órád klikkelni akkor lehet belőle valami,nekem még csak pár dollárom van,de nekem annyi szabad időn nincs sajnos!

2009. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15:10-es, én is szeretnék érdeklődni a lehetőség felől.

Köszi előre is.

2009. okt. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15:10es vagyok, és küldtem levelet priviben.ide írhatsz, vagy a timea08@gmail.com-ra
2009. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is sciennet. vagyok,ha van valaki akit érdekel irj,segitek,cd is küldök:-)))))))))
2009. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
09:48as!Légyszi írd le mi az egésznek az értelme, hogy működik, mert még senkitől nem hallottam értelmesen!köszi
2009. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!