Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnantól igényeljem a gyedet?

Honnantól igényeljem a gyedet?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy most jelenleg Tgyás-t kapok.A gyed igényléséhez ki kell számolnom mikortól igénylem .Azt hogy számoljam .Azt tudom hogy a Tgyás 168 napra jár ez értendő szombat vasárnapra és az ünnepnapokra is
2009. szept. 28. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, 168 naptári napra kapod.
2009. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy levelet az oeptől,abban benne volt,hogy meddig kapom a tgyást. 168 nap utántól kell igényelni.
2009. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm a válasz .Azt tudom hogy 168 nap de ebbe a 168 napba a szombat vasárnap és az ünnepnap is beleszámit?

2009. szept. 28. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Első ismét.

Igen, a NAPTÁRI nap azt jelenti, hogy beleszámít...

Egyébként amikor "megítélik" a TGYÁS-t, akkor egyben arról is értesítenek, hogy ez mettől meddig jár neked. Ott meglátod a pontos dátumot.

2009. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. szept. 29. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!