Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valami miatt örökbe kellene...

Ha valami miatt örökbe kellene adnod a babádat, a nyílt vagy a titkos örökbe fogadást választanád?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Én nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy odaadjam a gyerekemet egy vadidegennek. Ezért:Semmilyet. Lehet lepontozni!
2013. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Titkosat,és tuti előtte normális szülőket keresnék neki,addig keresnék még nem találok.Jobb neki is ha a szülőanyja nem látogatja csak összezavarodik majd nagyobbként ha meg akar ismerni találkozunk,de jobb a lelkének is ha rendes szülők nevelik anélkül hogy aki megszülte néha felbukkan.
2013. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor kell a hónapokig otthonban élnie, ha csak egy szó nélkül otthagyod a kórházban, mert akkor fél évet várnak és ha addig se jut eszedbe, akkor kezdik elindítani az örökbe adhatósági procedúrát. De ha rendesen lemondasz róla, nem csak lelépsz, akkor az más.
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
12, te tudod mi az a titkos, meg mi az a nyílt? Titkosnál hogy keresnél te szülőket?
2013. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%
az a különbség,hogy miután odaadod a gyereket nem látod többet,nyíltnál meg küldenek képeket,találkozhatsz is vele,egyik ismerősöm is így volt örökbe adta a babáját,már nem tudom pontoson milyen alapítványnál kerestek a babának szülőt de Ő választhatott,miután megszületett ugye a kórházban már a nevelőszülők vitték el a babát,ismerősöm nem is találkozott velük
2013. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat utolso, a titkos orokbefogadasnal a szuloanya lemond a gyerekrol, a TEGYESZ pedig a soron kovetkezo orokbefogado parnak adja - nem ismerheted meg a neveloszuloket. A nyiltnal konkretan adott orokbefogado reszere mond le a szulo - ilyenkor lehet beleszolasod abba, hogy megfelel e az adott szulo, vagy sem.
2013. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!