Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után normális?

Figyelt kérdés
8 hónapja nem szoptatok,a melleim feszülnek fájnak.Nagyon érzékenyek.Kis tej is jön még ha megnyomom.Ez normális még.Vagy lehet hogy a fogamzásgátlótól fájnak a melleim?
2013. ápr. 27. 13:14
 1/5 Dr. Kemenczeiné Andi ***** válasza:

Az normális, hogy ha megnyomod a melled, még kis tej jön belőle, az nem lenne jó ha spontán ürülne a tej. Hormonális változások miatt szokott fájni a mell, aminek lehet oka pl. ha menstruálni fogsz, esetleg újabb várandósság (persze mivel fogamzásgátlót szedsz, nem gondolnám ezt :).

Szép napot

Andi

2013. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előszöris ne nyomkodd a melled, inger éri, így nem fog abbamaradni a dolog.

Mióta szeded a fogamzásgátlót? Mindig fájnak a melleid? Mert lehet PMS tünet is.

Ha pár hónapon belül nem marad el a váladékozás, akkor szerintem kérdezz meg egy orvost.

2013. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem nyomkodom állandóan .Egyszer nyomtam meg,mert úgy fáj mint amikor nagyon tele volt.Kíváncsi voltam hogy azért fáj e.Egész hónapban fáj nem csak mensi előtt.És olyan kemény is,azt hittem eddigre már lelapul,puhul vagy nem tudom.Elmegyek dokihoz hamarosan.
2013. ápr. 28. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azért fáj, mert tele van, valószínűleg fogsz rá kapni apasztót.
2013. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dr. Kemenczeiné Andi ***** válasza:

Ha azért fájna, mert tele lenne tejjel, akkor mivel nem üríted ki, csomósnak kellene lennie az eltömődött tejjáratok miatt, vörös és forró lenne felette a bőr és be kellene lázasodnod. Ilyenkor annyira fáj a mell, hogy még a karodat sem tudnád felemelni.

Mivel ilyen panaszokat nem írtál, valóban az a legjobb ha megnézeted orvossal.

Jobbulást!

Andi

2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!