Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy viselitek hogy...

Anyukák, hogy viselitek hogy "eltart" titeket a férjetek?

Figyelt kérdés

Én elég rosszul sajnos :-( Nem is merek nagyon magamra költeni, mert úgy vagyok hogy amit kapok gyed+csp az a lányunké.


Ti hogy vagytok ezzel?


2013. ápr. 26. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel max gyedet kapok ami annyi, mint a fizum volt, ezért nem érzem azt, hogy eltartana. Azért, mert ő dolgozik, én meg itthon vagyok még nem nevezném eltartásnak.
2013. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne erezd magad rosszul.

Nem egesz nap a tv-t bamulod,hanem vigyazol/jatszol a gyerekkel,emelett haztartast vezetsz,mosom,fozol takaritassz stb.

Nem ereztem hogy eltartana(kiveve munkanelkulikent),neked sem kellene.

Ha legkozelebb megtetszik valami es megvenned tessek megtenni!!

2013. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem fogom fel úgy, hogy eltart. Amióta összeköltöztünk, közös kasszán élünk, soha nem számolgattuk, hogy ki adott többet a közös kasszába és kinek a pénzén vásárolunk be vagy épp fizetjük be a számlákat.

Azt sem mondanám, hogy én csak itthon ülök. Mindketten munkát végzünk, sőt, ha úgy vesszük, a gyereknevelés talán nehezebb "meló", mert 24 órás, állandó "ügyeletet" igényel, és az egyik legfelelősségteljesebb feladat. Csak éppen én nem pénzt kapok a "munkámért" :)

Szóval a kérdésre válaszolva könnyen viselem, mert egyáltalán nem érzem magam eltartottnak.

2013. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!