Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyerekes anyucik,...

3 vagy több gyerekes anyucik, milyen a természetetek? Mi a horoszkópotok?

Figyelt kérdés
Én ikrek vagyok, és ilyen is a természetem. Több dolog érdekel, több dologhoz értek, de semmiben sem vagyok kiemelkedő. Imádom a kisfiam, de néha függetlenségre vágyom. Néha meg még két gyerekre. Most állunk neki a tesóprojektnek, de már azon agyalok, hogy mikor jöjjön a harmadik. Pedig a kisbabás időszakot nagyon nehezen viseltem. Alig vártam, hogy mehessek vissza dolgozni! Bár azóta eltelt 4 év. Lehet,hogy ennyit változtam? Vajon jó sokgyerekes anya lennék?
2013. ápr. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

3 fiam van, kos vagyok

imádom a fiúkat, de néha sok belőlük.Vártam már nagyon a jó időt, végre egész délután lent lehetünk a játszin, mert már megőrültem velük a négy fal között.

Amúgy 7, 3és fél éves, és egy 4 hónapos babám van

2013. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Én bak vagyok, és olyan is. Határozott, következetes. Talán lehetnék kicsit lazább. 4 gyerekem van, 6 évestől lefelé.
2013. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindkettőtöknek! Nem hiszem, hogy ennyi kisgyerekkel elbírnék!
2013. ápr. 24. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 3 fiam van, 6, 3és fél éves és egy 3 hónapos. A nagyok elég izgágák, amivel néha ki tudnak borítani. A szülés óta vagyok nyugodtabb, de viszont mindig fáradt. Egy kicsit szoktam én is csendre és nyugalomra, na meg magányra vágyni, de mivel egyedül vagyok velük (apuka külföldön) így csak álom marad. A szűz horoszkópból sok van bennem, pl. maximalizmus jellemző rám, pl. takarítás stb. Pedig jó lenne néha takarítás helyett lazítani.
2013. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!