Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék szülni. Írjatok...

Szeretnék szülni. Írjatok praktikákat légyszi?

Figyelt kérdés
Neked hogy indult meg? A szex sajnos nem használ.
2013. ápr. 23. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
a legjobb praktika, bár közhely, de tuti beválik, hogy megvárod míg a baba ki akar jönni, onnan már nem vészes, 10-20 óra vajúdás és már szülhetsz is :D
2013. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szex nem használ akkor az azért van, mert nem akar a baba kijönni. Az egy dolog, hogy te szülni akarsz, ha neki még nincs itt az ideje. Legyél türelmes, majd jön, ha itt lesz az ideje. Ha nagyon próbálkozni akarsz, akkor takaríts, lépcsőzz, sétálj, stb. De hiába, ha a baba nem akar még megszületni.
2013. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék már szülni... Még nem próbáltam ki egyetlen praktikát sem. Az elsőnél nem kellett, mert hirtelen jött a semmiből, de most jó lenne valami tuti tipp. Tonicot akartam ma venni, mert állítólag attól beindul, de nem volt a pennyben :(
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!