Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kellett vigyetek, mikor...

Mit kellett vigyetek, mikor jelentkeztetek állami bölcsibe, milyen papírokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most van a beiratkozás egész hónapban. TAJ kártyát, gyerek és egyik szülő lakcímkártyáját és jövedelem igazolást (az összes családi bevételről) kellett vinni.
2013. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvi kivonat, gyerek TAJ kártyája, lakcímkártyája, anya személyi igazolványa lakcímkártyája, orvosi igazolás hogy a gyerek érett az óvodára, mehet közösségbe. Munkáltatói igazolás nem kötelező, de ha dolgoznak a szülők, akkor lehet vinni, nagyobb esély, hogy a gyereket felveszik az oviba, de jövedelemigazolás nem kell, csak annyi, annyit kell a cégnek leigazolnia, hogy ott dolgozik a szülő. Nálunk jövőhét, hétfő-kedd-szerda lesz a beiratkozás.
2013. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bocsi elnéztem, hogy bölcsit írtál, én az óvodai jelentkezést írtam le.
2013. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az anyakönyvi kivonatot és a lakcímkártyáját kérték.

Ha felvették, és elkezdhette a bölcsit, akkor kezdés után 2 hónapig kellett bemutatni a munkáltatóit. De ezt nem kérték beíratáskor.

2013. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az okmányok kellenek: születési anyakönyvi, lakcím, taj és tőlem személyi+lakcím.


Munkáltatói csak tőlem kell majd, 3 hónappal a bölcsikezdés után.

2013. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyerek papirjai,meg neked a személyi,lakcim kártya,nálunk is szeptemberbe kezdett a lányom és egy hónap után kellet a munkáltatoi .
2013. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak TB kártyát kellett vinni a jelentkezéshez. Gondolom mielőtt felveszik, kell majd azért egy munkáltatói. Mivel itt nincs költségtérítés az étkeztetésen kívül, nem kérnek jövedelemigazolást. Nálunk még anyakönyvi kivonat, és a gyerek lakcímkártyája sem kellett. Talán még az enyém sem.
2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a bölcsit, mielőtt mentem beiratni a gyerkőcöt, ők megmondták hogy mi kell.
2013. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!