Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhen kívüli terhesség vagy...

Méhen kívüli terhesség vagy normális menzesz?

Figyelt kérdés

( 2 hete kellett volna megjönnie /30-án/ ). Mensivárás előtt 3 nappal élvezett belém a párom (meg most kedden) +még jóval mensivárás előtt pedig megszakításosan csináltuk és általában,egy nap többször egymás után.

Na most, ma jött meg, furcsáltam is. Tavaly októberbe hagytam abba a fog.gátlót és az előző 2 mensim normálisan,időbe jött meg,mondhatni újra beállt.Nem értem most miért késett 2 hetet? Csináltam 2 terhességi tesztet is,mind2 negatív lett,az utolsót múlt hét vasárnap csináltam,holnap akartam újra tesztelni,de mivel hogy vérzek,így sztem felesleges.Tünet max annyi,hogy tegnap este óta 1 kicsit rosszul vagyok,nem vészesen,néha bedobog a szívem,a vérzésem itt-ott darabos,nem jött még sok,1 betét még meg se telt. Szóval nem értem...Pedig a párom nagyon bízott abba,hogy azért késik,mert hátha picúrka jön. :S Szerintetek? Felfújom? Vki járt már így?


2013. ápr. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális menzesz. És igen, felfújod. Még ha méhen kívüli is lenne, hormon lenne a szervezetedben. Ja, és az qrvára fáj!
2013. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhességgel műtöttek nemrég. Menstruáltam. Nem fájt a hasam. Biztosan felfújod, de ha kétségeid vannak csinálj tesztet vérzés ellenére is.
2013. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kicsit görcsölgettem,de ki lehetett bírni

és ha csinálnék tesztet megint,nem kerül bele vér és mutathat más eredményt?vagy mikor érdemes megcsinálni?ha elmúlt vagy amikor én gondolom,mert van még 1 plusz tesztem

2013. ápr. 12. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Max raksz fel egy tampont, és akkor már vér sem kerül bele. :) (1.)
2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

teszt megcsinálva,erősen negatív,sehol nem látok második csíkot akárhogy nézem is

az este alig bírtam bealudni,mert vmiért dobogott rendesen a szívem,azt se tudom mikor aludhattam be,mert most reggel úgy ébredtem,mint aki nem aludt eleget...remélem nincs gáz...talán az idő,vagy h megvan...nem tudom

megnyugodhatok azért?

2013. ápr. 13. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:

2 méhenkívüli terhességem volt! A teszt egyértelműen pozitív ilyen esetekben is!!!!!

És egy idő után kibírhatatlanul görcsöl az ember, az semmivel nem összetéveszthető!


De, azóta már boldog 2 gyermekes anyuka vagyok! :))

2013. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!