Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabaás anyukák mit csinálna...

Kisbabaás anyukák mit csinálnaknap közben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mit csináltok napközbe.. mert Én délelött megcsinálom a takaritást és a kaját is addig el van a kisfiam (4hós) aztán közösen játszunk és elszik elmegyünk sétálni és jön a délután amikor ugye el van magába mert az fontos és addig mit csináltok? meg mindenap nincs a lakásba se tenni való olyankor miket csináltok?

#anya #kisbabás
2013. ápr. 12. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Tutujgatom a gyereket.
2013. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a mázlid, hogy neked el van a kisfiad amíg takarítasz. Az enyém nem volt el, egyik sem. Egy barátnőm is kérdezte az első gyereknél, hogy mit kellett cirkuszolni, ő mindent elvégez, ragyog a lakás, minden nap főtt ételt készít és a babucika meg elnézelődik a kiságyban, utána a járókában. Szült még egyet, és megtudta mi a magyarok istene, másodikra olyan nehéz természetű gyereket kapott, hogy pisilni se tudott elmenni cirkusz nélkül.
2013. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi is kb 1hónapja vagyunk igy...addig el se tudtam mozdulni tőle... nagyon nehéz volt olyankor ... de most hogy fedezi fel a körülötte lévő világot változott a helyzet . nem hiszem hogy az anyukák olyankor ott ülnek a gyerekük mellett én nézi őket ha semmi dolguk ... az a picinek se jo a legtöbb felfedezért egymagába csinálta ha ott vagyok és nézem nem csinálja a kis mutatvnyait :)
2013. ápr. 12. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor neteztem, olvastam, manikűröztem, kiszedtem a szemöldökömet, vasaltam, ruhát hajtogattam, átválogattam a szekrényt, e-mailt írtam, vagy nekiálltam palacsintát sütni. Mikor mennyire voltam fáradt.

Volt, amikor lefeküdtem én is aludni a baba mellé.

2013. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 3 hós,és épp most aludt el.

Ilyenkor mosogatás,takarítás,berakok egy adag ruhát is,főzök valami gyorsat.Ha mindennel végeztem,és ő is fent van akkor játszunk,van hogy elvan magába,akkor meg tv-zem,pihenek,netezek stb...

2013. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihizek, netezek, tv-zek, olvasok, mikor mit.
2013. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bármit. Örülj neki hogy ilyen jó babád van. (olvass, netezz, tv, szépítkezés, tornázz, bármi hobby)
2013. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos a fiam, tőle se lehet nagyon semmit csinálni, ezért nem hogy unatkoznék, inkább mint a stopper óra, indul a házi munka. Nekem mindig van mit csinálni, plusz eszek, mer azt se lehet tőle nagyon, állandóan el akarja venni a kaját.
2013. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerencses vagy, ugy mint en :) Az enyem 4 es fel honapos, mindent meg tudok mellette csinalni, a haz tiszta, kaja van, hajam belove. A napom 1 utan kezdodik, amikor haza hozom a 3 evesem az ovibol :) Na o aztan egy ordog volt kisbaba koraban.

En egy gyerekkel forditasokat vallaltam.

2013. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok... megnyugodtam ...az ismerö anyukák mindig azt mondják reggeltől estig takaritanak.... ami hihetetlen számomra ... szerencsés vagyok... a nappalaink nagyon jók ...már többet mondák ..de az éjszakáink még nem az igaziak.... elég sürün felsir sajnos :( ..köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 12. 19:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!