Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincsen TB támogatásom. így...

Nincsen TB támogatásom. így is fogad a védőnő?

Figyelt kérdés
Most derült ki (magán orvosnál), hogy öt hetes terhes vagyok. Nincs TB támogatásom, mert nem tudom hova bejelenteni magam. Van állampolgárságom. Kárpátaljai vagyok egyébként, de itt szeretnék szülni Pesten. Mi a teendőm? Milyen támogatásban részesülhetek?
2013. ápr. 11. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is magánorvoshoz jártam,ő pecsételt a kiskönyvembe,ami azt jelenti,hogy megjelentem a kötelező vizsgálati időpontokban,ez nem 4 hanem több mint 10 pecsétet jelent.

Járt az anyasági,nem tudom honnan vetted,hogy a magánorvos igazolását nem fogadják el.

A többivel kapcsolatban nem tudok segíteni.

2013. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az anyasági támogatáshoz tényleg kell a 4alkalommal vaó dokinál megjelenés.De ez lehet magánorvos is.Én is magándokihoz jártam végig és megkaptam a papirt hogy részt vettem a 4alkalmon. Most töltöttük ki mi is az igénylő papirt. Szerintem ha ideiglenesre be vagy jelentkezve valahova az is elég a TB intézéshez..
2013. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
S kb havi 1 vizsgálat van,szóval bőven megvan a pecsét..
2013. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha kettős állampolgár vagy, akkor EU-s országból vagy EU-n kívüli országból költöztél át? Ez is számít.
2013. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!