Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hungexpo bababörzére tervezete...

Hungexpo bababörzére tervezetek a kilátogatást?

Figyelt kérdés

Mit szeretnétek venni?

Eladni megyek, de nem tudom mit vigyék ki:)

A téli kabátokat kivigyem;)



2013. ápr. 11. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn tuti nem vinnék ki és nem is vennék téli dolgokat.

A gyerekeim sokat nönek, vagy sem. Lehet most megveszek egy méretet de vagy nagylesz jövöre vagy már kicsi.


Amit viszont tanácsolok, hogy mindenképpen méretek szerint különítsd el a ruhákat. Nagy betükkel írd ki, hogy melyik méret, és a ruhákon legyen egy matrica amin az ár és méret van.

2013. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4 éves a lányom, eddig gyűjtöttem a ruhákat, de most hogy fiút várok, gondoltam eladom őket.

Rengeteg van, 1m*1m az asztal, nem tudom hogy fogok elférni rajta.

Tegnap pakoltam ki a szekrényéből ami kicsi, 20 nadrág, 20 felső, 20 kardigán, ruhácskák...

Viszek árcédulát, beárazom majd, meg akkor csak a tavaszi, nyári ruhákat viszem ki.

2013. ápr. 11. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem megyek, árultam én is de csak vásárolni nekem nem éri meg (csak a belépő, az üzemanyag és a parkolás 6000.- körül lenne :S)

de börzézek amúgy...

téli cuccot ne vigyél ki, felesleges.

tedd külön, előre, az asztalról lelógatva a nadrágokat, az a legkeresettebb. szerintem az a legjobb ha méret és ár szerint veszed külön őket, 4 kupac elfér és ha mindenki látja az árat, akkor magadnak spórolsz időt, nem túrják át csak azért :)

na meg ha jó áron adod (300-400/db) akkor 1 óra múlva haza is tudsz jönni ;)

pólókat méret szerint szedd szét és szintén az a legegyszerűbb ha nem árazod hanem egy áron adod.

ma voltam börzén, olyan 100-500.-ig voltak pólók, az 500.-osak a nap végén is ott voltak...

persze közben is alakíthatod az árat, vigyél plusz papírt erre :)

kardigánok, pulcsik is egy kupacba, marad még egy kupac hely a kisruháknak.

arra figyelj, hogy ha van félperced akkor pakolászd is vissza őket mert neked is könnyebb úgy méretet adni és nekik is átláthatóbb, hogy mid van :)

ha viszel ki cipőket azokat meg tedd az asztalod elé a földre ;)

2013. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!!!

Bízom benne jó sokat árulok:)))

Amit árulok abból akarok a picinek fiús ruhákat venni, meg Mellszívót, légzéSfigyelőt...

Tavaly barátnőm volt, 90.000 árult!! 4 évnyi ruhából csak árulok én is, és mindd márkás, trendi újszerű

2013. ápr. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!