Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri kimenni...

Szerintetek megéri kimenni bababörzére árulni? Vagy inkább új ruhákat vesznek már az emberek? Nekem az is fura, hogy van aki el van szállva olyan sokat kér.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig vadászom, hogy mikor van bababörze a környéken. Sokkal jobb, mint interneten vásárolgatni. És sokan vannak úgy, ahogy én. Szerintem ha van rá módod, akkor érdemes egyszer kipróbálnod, lehet, hogy neked is be fog jönni (persze árusként).
2012. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azon csodálkozom, hogy a börzén árulóknak hogy van ennyi cuccuk:))

Én szeretek kijárni, ha tehetem mindig elmegyek.Ruhát eddig keveset vettem,de nem azért mert bajom van a használt ruhákkal,hanem mert van a rokonságban nagyobb gyerek,így sokat kaptunk.

Viszont nagyon jó játékokat,könyveket vettem már tök olcsón!Ha nem is kell ruha, a "játékfelhozatal" miatt szeretek elmenni:)

De abban is igazad van, hogy van aki el van szállva és sokat kér el.

2012. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 börzén is árultam az elmúlt időszakban.

Az asztal bérleti díja, épphogy visszajött, minimális haszonnal(amit el is költöttem),pedig szép,márkás,nem agyonhasznált ruhákat,overálokat stb... vittem ki.

Nekem nem érte meg azt a fél napot ott ülni.

2012. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az áruláson gondolkodom, de többektől hallottam amit a 3.válaszoló írt.
2012. nov. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!