Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi szabadságom gyűlt...

Mennyi szabadságom gyűlt össze? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2007. januárban szültem, 2007. 01.01-től táppénzen voltam, 25-től TGYÁS-on, majd gyeden és gyesen. 2010. áprilisában szültem ismét, előtte táppénzen voltam egész évben, ápr 16-tól tgyás, majd gyed.

2007-ben töltöttem a 29-et, 2010-ben meg a 32. életévemet.

A gyerekek után járó pótszabikat végig apa vette igénybe.

És ha valaki be tudná linkelni a hatályos Munka Törvénykönyvét, nagyon sokat segítene. Egyszerűen csak részleteket, bemásolásokat találok... Nagyon köszönöm!


2013. ápr. 3. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem mindenképp a munkáltatódtól kérdezd, hogy számolják ki neked. Mert ugye 2010-ben már csak a gyed első évére jár szabi, míg 2007-ben, ha jól tudom, még a gyed mind a 2 évére járt a szabi. Arra figyelj, hogy ne az új jogszabályt alkalmazzák nálad, hanem még a régiek vonatkoznak rád.
2013. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!