Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiszámolni...

Hogyan tudnám kiszámolni mennyi szabim gyűlt össze a szülési alatt, és mi legyen azok sorsa?

Figyelt kérdés
78-as születésű vagyok, 2008 aug 1-től mentem szülésire, azóta folyamatosan itthon vagyok, két gyerek született. Szeretném tudni, hogy idén február végéig mennyi szabadnapom gyűlt össze, és hogy mit tegyek vel: fizettessem ki, vagy "töltsem le"? A főnök nem akar visszavenni, így -ha jól értem- írnom kell egy kérvényt, hgy vissza akarok menni, ő visszavesz, de fizikailag már nem megyek be, hanem letöltöm a szabijaimat? ezalatt mekkora fizetés jár nekem, vagy a szabik után mennyi pénzt kapok? nem akarok pórul járni...
2013. jan. 8. 07:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!