Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért kell mindig valakinek...

Mért kell mindig valakinek belékotni abba akinek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Bianka, Csenge ,Léna, Hanna..stb...

Szoval a kérdezo kiirja ,hogy szerintetek melyik szebb ?

pl : a Hanna vagy a Léna. erre 10 bol 5en . odairjak ,hogy mindegy melyik mert mindketto tucatnév...

Igen most ezek a divatos lánynevek,na és ? Szerintem mind a 4 gyonyoru név...

Mégse Eszmeralda vagy ilyesmi.

Akik áttakadnak ezekbe a nevekbe ,mért nem ad a sajátjának Juliskát v Irénkét...? mert egy 60 évvel ezelott ezek is tucatnévnek számitottak....

Olvasgattam itt a neves kérdéseket ,és mindegyikbe van olyan hozzászolás ,hogy TUCATNÉV...


2013. márc. 25. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki különleges nevet akar, és már ezekből sok van. De add nyugodtan azt amit szeretnél. Nyilván nem fog tetszeni mindenkinek a választásod. Szerintem a lényeg, hogy ne legyen túl régimódi, meg cifra, de illjen a vezetéknévhez, tetszen az apának és neked is. Gondolj arra, hogy a gyereknek fog-e tetszeni, és adnék két keresznevet, hogy tudjon majd választani.
2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért van olyan hozzászólás, mert véleményt kér a kérdező, és van akinek ez a véleménye.
2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. én konkrétan egy olyan kérdésre gondolok ahol csak azt kérdi hogy a két név kozul melyiket választanátok .De mindig van olyan aki leoltja hogy tucatnév ,pedig szerintem a kérdezok is tudják ,hogy mostába ezek a nevek a menok...És ez olyan bánto tud lenni szerintem....Énis csak válaszolo vagyok amugy :) .Nekem már van egy kislányom o Gréti ( Margaréta ) .
2013. márc. 25. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt kérdezi másoktól, hogy nekik mi tetszik, akkor le fogják írni a véleményüket.
2013. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt mindig lesz olyan, akinek nem tetszik az adott név valami miatt. Ha nem tucatnév akkor is azt fogják írni, hogy bezzeg én ismerek 100-at. :) Vagy kutyanév, vagy a férjem szeretőjének a neve, ezért rossz név, vagy ki tudja...ezerféle megjegyzést lehet itt kapni, mert hát ez egy ilyen oldal. Itt bárki, bármit leírhat, és úgyis véleményt alkot. De ez azért nem nagy katasztrófa. Ha kérdést teszel fel, valahol számítanod kell erre.
2013. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem ha megkerdezi valaki akkor miert sirankozik rajta h xy-nak nem tetszik..Kit erdekel hogy masnak mi tetszik..?:D Nem ertem..
2013. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De érted, ha megkérdezi hogy KINEK MELYIK név tetszik akkor hagy indokoljam már meg hogy miért nem választom valamelyiket. Ha nem kíváncsi rá vagy rosszul esik hogy más másképp gondolja mint ő, akkor nem kell kiírni kérdést. És mindenki úgy nevezi el a gyerekét ahogy akarja.

Olyan nevet nem fog kiírni ide senki aminél MINDEN válasz az hogy húú ez csúcsszuper nagyon szép és ennyi. Mindig lesz aki minél ritkábbat akar majd adni (igaz hogy néha már 3szor kell visszakérdezni annyira kacifántos a név)és lesz akik az első 10ből választanak mert mindegy hanyadik a listán egyszerűen az tetszik és kész. Van egy barátnőm , 35 éves. Már 15 éves korában eldöntötte hogy Hanna Lili lesz a lánya, a Hanna név SEHOL sem volt még akkortájt a listán, hát most meg egyre feljebb jött, talán már 2011ben a második leggyakrabban adott név volt, de azért ő azt adta mert 20 éve már eldöntötte.

Én korábban minél ritkább nevet akartam, az első lányomnak olyat is választottunk azóta is talán 1 embert ismerek a nevével. Aztán pár év múlva a második lányunknak a Nóra nevet adtuk mert elejétől éreztem hogy neki az a neve és kész. Holott a Nóra is most nagyon gyakori.

2013. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!