Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyedről lehet egyenesen menni...

Gyedről lehet egyenesen menni újra tgyásra?

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos elintézni hogy akár még papíron is dolgozzak akár egy hónapot is. Rosszabbul járok? Az elsőnél megvolt a munkaviszonyom.
2008. jún. 11. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, lehet!
2008. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz csak nem kapsz annyit! Számoltasd ki TB szakértővel, és senki másra ne halgass! Asszem 2008. jan. 1 óta az az új szabály, hogy a munkaviszonynak meg kell lennie, ez esetben már nem tudom, hogy mire lennél jogosult. (Lehet csak Gyesre).
2008. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok! Én azt csinálom majd, hogy visszamegyek dolgozni ( kénytelenek alkalmazni ugye) és kiveszem a szabimat. Amint az elfogyott szülési szabira megyek. Szerintem ez neked is járható út, bár....

Én közalkalmazott vagyok, lehet, hogy nekem egyszerűbb.

2008. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha így papíron visszavesznek és kiveszem a szabit, ettől függetlenül 1 napot sem kell bemenni tényleg dolgozni, ugye? remélem jól értelmeztem! mert akkor ez így lehet hogy megoldható lenne!...
2008. jún. 12. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok!

Nekem azt mondták ne menjek vissza mert akkor az a pár nap szabi lesz az alapja a pénzemnek:-))

2010. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!