Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ruhát vegyek bölcsödébe...

Mennyi ruhát vegyek bölcsödébe járáshoz?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furcsán fogalmaztam a kérdést. Most megy bölcsödébe a lányom, eddig ugy voltam vele nem halmozok fel sok ruhát van pár darab amik szépek(ha orvoshoz megyünk vagy rokonohoz stb) meg ami itthoni és játszótérezős. Meg úgyis ráértem mosni 2-3 naponta ha úgyis itthon voltam vele.


Én úgy gondoltam hogy 10 body, 10 hosszú újjú felső, 5-6 cicanadrág(vagy leggings ki hogy értelmezi) 6-7 harisnya, 7 zokni, 3 pulcsi.



De nem tudom hogy hányszor fogják ott átöltözteti ha pl leönti magát, vagy leeszi a ruháját. szerintetek ennyi ruha elég? vagy szerezzek be többet?


2013. márc. 23. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenből bevittem 2 váltót:

-2 felső

-2 body

-2 zokni

-2 nadrág

-1 harisnya

és soknak bizonyul,de megnyugtat a tény,hogy van váltó ruhája.Most,hogy már nem pelenkás 3 bugyi is van.

Mivel szeretem ha csajos,csinos az utcai ruhája,így van bent játszós kinti nadrág és kabát is.

2013. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az igen szűkös szekrényben mindenből van egy db váltó, plusz egy kimenős nadrág meg a benti cipő. Ha ennél véletlenül aznap mégis többre lenne szükség, mert több baleset is történt, kincstáriba öltöztetik a gyereket, amit én visszaviszek kimosva, amint megszáradt. Ez kb. 3 hetente 1x fordul elő.
2013. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányomat,csak akor öltöztetik át ha összepisi magát,leesszi,issza magát,vagy ha kint az udvaron voltak,igy neki van ,bent 3 pár zokni,3 bugyi,2-3 nadrág,3 felsö,és egy kardigán,meg a kabát,sapka.
2013. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!