Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbánnám ha olyan babakocsit...

Megbánnám ha olyan babakocsit vennék amire nem csatlakoztatható hordozó?

Figyelt kérdés
mennyire lehet a babakocsin kihasználni?
2013. márc. 15. 17:07
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
Nem hinném hogy megbánnád.Régen nem volt ilyen.Két gyermekem is jól megvolt nélküle.A babahordozó fixen az autóban volt.
2013. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egyébként is jobb a babának, ha egyenesen fekszik. A hordozó a kocsiba való szerintem. Na meg ha vásárolni mentek akkor ki a kocsiból, rá a bevásárló kocsira. De nem tudok neked most hirtelen olyan helyzetet mondani ahol kifejezetten előny lenne a hordozós babakocsi.
2013. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik gyerkőc babakocsijára sem lehetett hordozót csatlakoztatni, nem hiányoltam sohasem.
2013. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem vennék olyat, amire nem lehet rárakni!

Nagybevásárlásnál ha berakom a hordozót a bavásárló kocsiba, alig fér be mellé valami, a gyerekre meg nem pakolhatom!

Ha viszem a nagyot oviba, nem kell a kicsit hordozóstul cipelni, hanem tolom!

Baromi nehéz egy 6-7 kilós gyerek+a 3 kilós hordozó 1 kézben!

Szerintem nagyon jó, hogy a hordozót csak kiveszem a kocsiból, ráraktam a vázra, és megyek!

Nem kel fel a baba, hogy kikötön, bekötöm átrakom a babakocsiba...

2013. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A bevásárlókocsi tetejére kell tenni a hordozót keresztben és nem bele. Így megmarad a hely benne!
2013. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem veszek olyat,abszolút nem egészséges,hogy szegény pici baba állandóan abba görnyed,teljesen feleslegesnek tartom.
2013. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekünk olyan, de sose tettük rá

hordozóban csak akkor vannak, ha muszáj (autókázunk)

2013. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekem is olyan de sosem fogom rátenni mert szar a hordozója, nem kényelmes neki, utálja. Kénytelen leszek másikat venni az autós utazáshoz.. ezt sajnos nem tudtam előre, maga a kocsi jó amit vettem, de most már tuti nem multifunkciós változatban venném meg, hanem csak a kocsit és külön vennék hordozót meg mózest (azt is kinőtte).
2013. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oke,köszi a hozzászòlásokat. Vásárolni nem hiszem hogy mennék pár hós babàval (szülőknél lakunk).
2013. márc. 15. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megbánod.

Nekünk ilyen van. Az első gyereknél egyszer sem csatlakoztattam a hordozót a kocsira, eszembe sem juott. Most a kis tesónál meg így használtam eddi

2013. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!