Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit vennék, kaphatok...

Babakocsit vennék, kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés

Olyan sprotkocsit keresek, ami:

- hátra is dönthető

- könnyű

- stabil

- inkább nagyobbak a kerekei

- hosszú a tolókarja


Ami csak jó lenne, ha lenne:

- van a tetején "kukucskáló"

- van hely valahova rábiggyeszteni a pelenkázótáskát

- van pohártartója/ kis zsebe


----


Senkitől nem azt kérem, hogy ő keresgéljen nekem, csak ha esetleg valaki épp tud ajánlani egy konkrét típust, azt megköszönöm!

Árban olyan 30.000 ft környékére gondoltam.

Első gyerekes anyuka vagyok, a környezetemben sincs senki, aki tudna segíteni ebben. A tapasztaltabbak esetleg írhatnának, ha szerintük valamit kihagytam a felsorolásból, és fontosnak tartják.

Köszönöm!

B.


2013. jan. 28. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nnnnnnnnnnna! :)

Én is most keresgélek, eddig jutottam. Én olyat keresek, aminek van lábzsákja, és lehetőleg esővédője is, sztem ezek fontosabbak, mint a pel.tatyinak hely (nem kekeckedek, tényleg így gondolom). Zseb, kukucskáló talán mindegyiken van, pohártartó is a legtöbbön.

Árat nem figyeltem.

Sok sikert a keresgéléshez és ha találsz vmi jót, akkor kérlek, tájékoztass! Köszi!

2013. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!