Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, akinek...

Van olyan anyuka, akinek bölcsiben van a gyereke, annak ellenére, hogy nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm be tudta íratni úgy, hogy otthon van, mert volt hely. Azt ajánlotta, hogy próbáljam meg megkérdezni én is, de nem tudom, hogy ilyet lehet-e.
2013. márc. 4. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

igen van ilyen ismerősöm, gyerek 1.5 éves kora óta bölcsis ő meg otthon van , csak apuka dolgozik.....gyerek lassan 3 éves...

ő szerzett kamu munkáltatóit....nem olyan nagy dolog egy ilyet beszerezni....

2013. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát részben így voltam,16 hónaposan ment bölcsibe mert szakmai gyakorlaton voltam heti 40órát 3 hónapig,majd utána 2 hónapig nem dolgoztam csak rohangáltam vizsgázni a suliba ami 140kmre van,1 hónapja van részmunkaidős állásom,párom dolgozik.Gyakorlatilag nem dolgoztam de mégis volt igazolásom a sulitól meg a gyakorlati helyről,és felvették,bár nálunk van hely a csoportban 7en vannak.
2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szóval elég volt az iskola látogatási és a gyakorlati igazolás
2013. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom családi napközibe jár,ott nem lényeg,hogy dolgozom e vagy sem.Sajnos nem dolgozom,munkát keresek(nem könnyű)A lányomnak már nemigazán volt elég az hogy csak velem van egész nap.Nagyon jótt tett neki,hogy beirattam.
2013. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát ilyen kamu igazolást nem merek beszerezni, de ez a családi napközi nem rossz ötlet. Nem nagyon drága?
2013. márc. 5. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt nálunk 60ft/óra+430ft a kaja.

utolsó voltam :)

2013. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az jó, nem drága, majd itt is megérdeklődöm, köszi.
2013. márc. 6. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!