Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, egy...

Mit gondoltok erről, egy közel 1 évesnek és 2 évesnek sült krumplit adni, meg minden nap kekszet eszik a 2 éves, zöldség nincs is?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az anya,nekem nincs gyerekem, de én valahogy ezt felelőtlennek tartom, én biztos nem így etetném őket.
2013. márc. 4. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem valami jó ötlet, D ha nem te vagy az anya, akkor semmi közöd hozza
2013. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát más életébe nem tudsz beleszólni, nincs is értelme, a saját gyerekeidet majd nem így táplálod.
2013. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt adnak nekik, amit akarnak. Itt nálunk a 3 hónapos romagyerek már a sültkolbászt szopogatja. Mégis felnőnek.
2013. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Adtam már én is sültkrumplit az 1 évesnek és a 2 nek is...Nem érzem rossznak magam tőle. Kekszet is szoktak enni. Mondjuk zöldséget meg gyümit is. Első gyereknél (meg főleg előtte) nekem is rengeteg nagy elvem volt aztán beláttam hogy bizonyos dolgokon lazítani kell, mert nem célom az se hogy úgy járjak mint az unokatesóm gyerekei aki öko-bio-paleon élnek pici koruktól de ha "beszabadulnak" valami szülinapi bulira vagy máshova ahol más gyerekek esznek mindenféle mást, akkor szó szerint el kell dugni előlük az átlagos ételeket. Szerintem létezik arany középút.

A kérdésedben pedig benne a válasz a végén hogy te biztos nem így etetnéd őket, hát akkor majd etesd máshogy a tiéidet. Ennyi.

2013. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is borzasztó rossz anya vagyok,mert az enyém is kapott sült krumplit is,kekszet is,sőt még édességet is.Szerencsére az én fiam a zöldséget megeszi,nem válogat,lehet,hogy másé igen,csak én nem szólok bele.
2013. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Az én gyerekem is fog kapni sült krumplit és kekszet is, de zöldséget és gyümölcsöt is. Ha úgy adódik, akkor édességet is. Attól, hogy néha nem a legegészségesebbet eszi, még ugyanúgy fel fog nőni, mint bárki más. Ettől nem fogom még rossz anyának érezni magam!
2013. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem te vagy az anyuka, akkor honnan tudod, hogy nap mint nap mit esznek? Hogy soha nincs zöldség? És miért is baj az, ha egy kisgyerek minden nap kap egy kis kekszet? Az enyém is kap minden nap Túró Rudit, mégis egyben van.

Majd a sajátjaidat úgy eteted, ahogyan te jónak látod.

2013. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Hat... Ket eves mar siman ehet sult krumplit. Semmivel sem egeszsegtelenebb, mint akarmelyik rantott kaja, rantott hus vagy ilyesmi. Azert az nem az ordogtol valo. Es kekszet is sok gyerek eszik, sot napi szinten turo rudit, ami szinten tiszta cukor, megis mindenki azt hiszi, mennyire egeszseges. Ha fozeleket is esznek es gyumolcsot is, akkor nem annyira rossz ez azert.
2013. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Enyem is eszik sült kruplit ,finomságot,de szereti a zölséget is ,és a gyümölcsöt is .
2013. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy két évesem van. Virslit és sült krumplit eszik. Mindkettőt kizárólag magában... Falra mászok tőle, de nem tudok vele mit csinálni, a nővére mindenevő, nem érzem, hogy elrontottam volna. Szerencsére a zöldség-gyümölcsöt megeszi, édességet viszont nem. Míg a nővére szeret nassolni. Nem tömöm persze ezekkel, de ő meg kap kekszet, tejszeletet, rudit.

Nekem is volt elképzelésem hogy etetem, meg nevelem majd a gyerekeimet, a lányomnál meg is lehetett valamilyen szinten valósítani, a fiamnál viszont "megbuktunk" :)

2013. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!