Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Köteles válaszolni a levelemre...

Köteles válaszolni a levelemre? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy alapítványnál vagyok (hagyományos)nevelőszülő, és szeretnék felmondani és másik alapítványhoz átmenni. Az alapítvány már "segített", már készülnek a papírjaim, de még nem kaptam választ a felmondó levelemre. A Levélbe igaz, nem azt írtam hogy közös megegyezés alapján (mert úgy sem egyeztek volna bele, voltak már konfliktusaink...) szóval magamtól mondtam fel, azzal az indokkal hogy nincs nálam gyermek, és nem is fognak adni (ezt papírba írták nekem), hogy ezért szeretnék felmondani.

Múlt hónap 19. adtam fel a levelet, úgy hogy az igazgató a saját kezébe kapja. Erről meg is jött a papírom hogy átvette. Nem tudom hogy köteles e válaszolni? Vagy csak úgy kitöröl a nevelőszülők közül? Ha Köteles válaszolni mégis meddig? 19.? Vagy attól számoljak egy hónapot hogy átvette?



2013. márc. 2. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A hivatalos verzió úgy szól, hogy átvételtől számított 30 napon belül. De nem tudom, hogy a te esetedben mi a "szokás".
2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!