Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Méhike névről?

Mi a véleményed a Méhike névről?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömék adták ezt a nevet a lányuknak. Amikor meghallottam, arra gondoltam: "na nee, ezt most mért? Szegény gyerek.." azt hozzá kell tenni, hogy a kislány gyönyörű, roppant aranyos, a szülők is teljesen rendben vannak, kedvelem őket. Csak hát ez a név...! Jó, mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amit akar, meg ami tetszik neki, nekem meg semmi közöm hozzá, meg úgy általában nem is foglalkozok vele. Nem a név teszi az embert azzá, ami. De nem tehetek róla, a Méhike nevet fél év alatt se tudtam megszokni.
2013. febr. 28. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a rendes neve? Ezt valaki engedélyezte? Te jó ég! Borzalmas!
2013. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát!!!! Én ismerek Napocska,Napsugár meg ilyeneket! Kb ugyan ez!
2013. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt anyakönyvezték neki.
2013. febr. 28. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát egy méhecskének cuki, na de embernek?:D
2013. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az van tudod, hogy nem kell főkonzulasszonynak lenni a kislánynak, a Kovács Méhike még egy kozmetikusnak is irtó nevetségesen hangzik. Majd over 18 megváltoztatja, mást nem tehet. Én biztos nem b@sznék ki így a lányommal, hogy Eperke, Málnácska, Napsugár neveket adom neki, de hát nem vagyunk egyformák...
2013. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És majd 60-70 évesen "MÉHIKE "néni lesz???? Jajjj de vicces !! Válassz mást légyszi !!
2013. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy becenévnek még csak-csak elmegy, de anyakönyvezve elég furi...
2013. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(bocs, off, de majd újra kiszedeti valaki.)


Miért van az, hogy a flegma, káromkodó hozzászólások simán bent maradnak, az én igazán vicces véleményem, amivel senkit sem sértettem meg, csak rávilágítottam, hogy minden névnek megvan a helye, társadalmi közege a világban – kitöröltetik?

Szomorú, hogy nem értitek a humort, és nem érzitek az igazságot mögötte.


A kozmetikusok nevében (bár nem tartozom közéjük) kikérem magamnak ezt a diszkriminációt. :)

2013. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is lájkoltam pedig a nagyon is jópofa kommentedet!:))


Szerintem nyugodtan itt maradhatott volna!:))


Nem tudom miért törölték?

Úgy látszik a "modiknak "sem volt ma humorérzékük:)

2013. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!