Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, melyik márkájú...

Anyukák, melyik márkájú cipőre szavaztok? Elefanten vagy siesta? Melyik jobb szerintetek? Vagy másmilyent ajánlanátok?

Figyelt kérdés
első cipőt készülünk megvenni, de nagyon tanácstalan vagyok. kislányom van.
2009. szept. 11. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Maus Tanoda van.4000 ft.
2009. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet kapni?
2009. szept. 11. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Skippy volt az első (pl. Humanic-ban lehet kapni), nagyon jó kis cipellő volt.
2009. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom nekünk milyen volt az első ,bababörzén vettem új volt és 300.-Ft! Teljesen egészséges lett a gyerek lába még így is hogy nem siesta cipőben jár!De ciki...
2009. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk már a 4. pár Elefanten van. Nem olcsó, de szeretjük nagyon. Már az első két párat (egy zártat és egy szandált) is 4-5 hónapig használtuk minden nap, sokszor a kerti földtől a homokozóig, pocsolyáig mindenhol. Szóval bírja a strapát is, pedig a kisfiam nem kímélte. Első cipő léte ellenére elég nagy igénybevételnek volt kitéve, mert a fiam olyan mint egy kis tank :-).

Azért választottuk ezt egyébként, mert sokkal rugalmasabb a talpa, mint a Siestának. Annak nagyon merev, kemény talpa van, nem hajlik benne a gyerek lába.

2009. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. szept. 11. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Assot vettem, olcsóbb mint a Siesta, árban az Elepanthoz hasonló.
2009. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok.Mi Érden vettük a lilla bababoltba.Ott akciós.De belinkelem az oldalt ahol rajta van az összes bolt aki árusítja.

[link]

2009. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. szept. 12. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:

13:01-nek! Én is vettem már börzés párszáz forintos cipőt, szerintem teljesen normális dolog, hogy nincs mindenkinek pénze mindig full drága cipőket venni.

A Skippy-s válaszoló voltam.

2009. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!