Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikortól nem adtok overált-...

Ti mikortól nem adtok overált-téli cipőt a gyerkőcre?

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van a téli szerelésből, örülnék neki, ha elég lenne a tavaszi kabát, és cipőcske.

Na de kb hány foktól, milyen időjárásnál?


2013. febr. 27. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt: 3,5 és 2éves gyerkőcök, egyik se babakocsis.
2013. febr. 27. 12:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Kora?
2013. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
majd március 15 után! Itt hétvégén 15 cm-es hó volt, tegnap szakadó eső, ma hideg szél, inkább az overall, mint a megfázás. De van bundás nadrágjuk is, ami nem overall. Ha tartósan meleg lesz, 15 fok felett, akkor levehetik a télikabátot.
2013. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányom 3éves, 0 fok fölött már nem kap overált, és a téli bakancsot is lecseréltük már a vékonyabb, könnyebb, picit béléses magasszárú cipőjére.
2013. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap nagyon jó idő volt.

Harisnya fölé farmert kapott és a harisnyára adtam egy zoknit + úgy rá a tavaszi cipőjét.

19 hónapos

2013. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen nekem is a megfázás a problémám. Ugye én elrohangálok télen is csak farmerban, na de a kicsik a farmer+harisnyában is megfáznak egy perc alatt még ilyenkor is...


Nálunk is volt hó a hétvégén:D

Esőben gumicsazma+esőkabát(az kevésbé zavaró)

2013. febr. 27. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Mától :)

4 éves. Vastagabb tavaszi kabátban és sportcipőben vittem ma. Alul cicanadrág, rajta bársonynadrág, felül trikó, vékony plucsi, thermo pulcsi, pilótasapka, kesztyű.

2013. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tegnap már nem kapott overall alsót, helyette harisnya, bélelt farmer, vékony pulcsi, vastag pulcsi, dzseki, sapka sál volt rajta. Mire leértünk a dokihoz ömlött róla a víz. :( Így a délutáni sétánkra nem kapott bélelt farmert, csak harisnya + sima farmer, és két vékony pulcsit. Cipő még bakancs, mert így is taknyos most.
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap óta harisnyát és farmert adok rá, de a csizma és a téli kabát még marad. A napközibe még ott van az overállja, ha kiviszik őket, azt adják rá.
2013. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a héten már elraktam az overált. Nálunk tartósan 10 fok körüli a hőmérséklet. A bakancsot még hagytam, ha esetleg nagy lenne a sár, de minuszok már biztos nem lesznek felénk.
2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!