Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék ara hogy...

Kiváncsi lennék ara hogy valaki miért szül 11 gyereke, ha még egyet se tud eltartani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én egy bizonyos gyerekszámnál ami a család számára már teher(gyes+csp nélküli jöv nem fedezi a kicsiket) akkor megvonnám a támogatást.

Értsd anyuka letesz cspből majd 200-t az asztalra, de senki más semmit, csak elvesznek.

Tehát ha az anya 5gyereket tisztességesen nevel ellát, apa dolgozik ámen, de aki a segélyre... Aki a támogatás megvonása után is szül, azt meg adóval büntetném, és akkor a mondjuk 3.-12.ig fejenként... a gyerekeket pedig kivenném a családból.

2013. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért törölték a válaszom?
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ez a jövöbe jó lenne de mi van a mai helyzetel..

sajnos ezt kéne megoldani,hogy az én, mi adonkbol ne élöskögyön senki.

Érdekes mindig az sziv akki dolgozik.

pl egy ismerösöm már 3 éve othon van 3 gyerekkel havi kb 130ezer ft kap az adofizetöktöl..

2013. febr. 25. 21:30
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez mért zavar? 3 éve 3 gyerekkel. Miért baj? Tőled vesz el? kéreget? Azért gondolkozz, nem lesz aki a nyugdíjadat fizesse, így is fogy a magyar.

9-11 gyerek, túlzás, pláne ha folyton kéregetnek, mások nevelik. De azért 3 gyerek...ugyanmár, ne légy nevetséges inkább örülj. Te pénzeden???Mit gondolsz, ha nem kapja meg gyesen, akkor az a tied lesz? a nagy lóf@szt, fölveszik a nagykutyák...de semmiképp se a tisztességes emberek.

2013. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

igeazad van persze de gondoj bele 3-4 év után hogy megy vissza dolgozni???

pl holandiába 4 honap az othon töltött idő van bölcsi ovoda inkább ezt kellene fejlezsteni, és nem keseregni hogy nics munkalehetöség.3-4 év után..

2013. febr. 25. 22:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Őszintén! Legyek lepontozva, de én 5 gyerek utána nem adnék segélyt senkinek! Ha magyar,ha roma!

Tudom, hogy mindenki szidja a rendszert, hogy kevés a gyes, gyed stb. de meg kell nézni,hogy hány országban divat ez még körülöttünk! Szinte egyben sem!

2013. febr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 zabmester ***** válasza:

Azért az, hogy valaki három éve van otthon, három gyerekkel, nem hinném, hogy olyan egetrengető lenne. Hányan vannak, akik EGY gyerekkel vannak otthon három évet? Elég sokan, hiszen törvényadta lehetőségük van rá.

Más kérdés, hogy én nem igazán értek egyet azzal, hogy három év a gyes, munkaerő-piaci szempontból elég kedvezőtlen hatással van a nőkre, viszont ettől még a te példádban Magyarországon semmi extrém nincs.

2013. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én két kisfiúnkkal 4 évet voltam otthon. Miért baj az? Hidd el nem csak lógattam a lábam 24 órában voltam és vagyok a gyerekekkel és nem csak a TE adódból voltam otthon és most, hogy újra dolgozok és meglátlak pici babával odamenjek hozzád és vonjalak kérdőre, hogy miért vagy otthon a gyerekkel miért élősködsz rajtam??? Ugyan....

Mint mindenhol a gyerek kérdésben is vannak túlzások de hidd el nem ez miatt tartunk ott ahol....

Megjegyzem én 4 év otthon levés után nagyon megszenvedtem a munkába állást. Éreztem, hogy nagyon sokat felejtettem és teljesen más munkafolyamat rögzült belém mint előtte. Máshogy oldok meg most feladatokat mint babázás előtt. Ezen kell változtatnom még.

Ami a legfontosabb szerintem ha otthon is van az ember nem szabad hagyni, hogy ne járassa az agyát valamin(pl.:nyelvtanulás, vagy bármi más...).

2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!