Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiváncsi lennék ara hogy...

Kiváncsi lennék ara hogy valaki miért szül 11 gyereke, ha még egyet se tud eltartani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Szereti a gyerekeket. Vallásos, ezért nem védekezik.

Sok a családi pótlék, segély, egyéb juttatások.

Nem ismerjük a körülményeit, ezért csak tippelni lehet..

2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezer meg egy oka lehet, főleg így, hogy semmi konkrétat nem is írsz és nem is tudunk róla. Mi csak találgathatunk, de azt nem tudhatjuk, hogy ő miért gondolja úgy, hogy így a helyes!
2013. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szaporodnak mint a nyulak! Direkt csinálják, hogy a gyerekek eltartsák őket, meg mi! Sok segély meg minden!
2013. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Első, aki szereti a gyerekeket az nem szüli őket a nyomorba! Ha azért szüli hogy körbevegye magát velük mert nincs mit csinálnia, vagy a családi pótlélért az nem a gyerekeket szereti hanem saját magát!
2013. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert néha nekkem van lelkismeretfurdalásom ha látom a tv-de hogy nics mit enniük. Bár én amiota elvégeztem a sulit dolgouom is nem csak k..mint a nyulak ja és adozom is nem ugy mint a szülök munkanélkül.
2013. febr. 25. 17:00
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Dolgoztam óvodában egy ideig. Az egyik "anyuka" már a 8. gyerekkel várandós, a többi 7 tiszta idegbeteg, szeretethiányos. Az "anyuka" csak akkor boldog, ha az út mellett állhat, az apuka rendes lenne, de nem bír 7-tel. Óriási nyomor van, az ételízesítővel beszórt kenyér mindennapos vacsora. Szerintetek, ő miért szül??? És nem roma!!!

A szívem szakadt meg értük az óvodában, komolyan. Gyönyörű, formás fiúk sorban, olyan kár értük...


És nem is törődnek velük, egyáltalán, az 5 évest pszichiáterhez(!) kellett vinni, mert mindenkit megvert.

2013. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a gyerekei a szülökröl fognak pélldat venni .... Esélyük sics kitörni örök körforgás.Csak egy megoldás van..
2013. febr. 25. 17:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsétlen gyerek tehet róla, hogy olyan lesz mint a szülei! Ha olyannak nevelik! A gyereket sajnálom, mert csak egy gyerek Sajnálom, hogy éhezik, nincsen mit felvennie
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm, egy csomó gyereket nevelőszülők nevelne, de most is szült egyet. Hihetetlen. Azt mondta szereti a gyerekeket. milyen szeretet ez? Inkább a munka büdös valljuk be. És látjátok, az ilyenek mindig rögtön teherbe esnek...

A gyerekeket nagyon sajnálom. Fura a szülői példa is, ha ezt látja a szülőktől, épp hogy az ellenkezőjeként kellene élni felnőttként. Láttam már ilyen példát, sőt a családomban is van. Tudta, az úgy nem ehlyes, amit az anyja csinált, ő szuper anya lett. De például a fennt említett ismerősöm anyja is halomra szülte a gyerekeket. Neki biztos tetszett a nélkülözés.

2013. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem felvilágositásal és tanittatásal

Meg lehetne oldani a kérdést.megröviditeni a gyest neg a gyedet.ne alanyi jogon járjon.más országban nicsenek enyi ideig othon a szülök.

2013. febr. 25. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!