Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha most a kezedbe lenne/lehetn...

Ha most a kezedbe lenne/lehetne egy pozitív terhességi teszt, mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés
Bármilyen helyzetben is vagy most...
2009. szept. 9. 15:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Elsírnám magam örömömben és rohannék a páromhoz közölni a jó hírt!! :)
2009. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A világ legboldogabb embere lennék! Már 10 hónapja próbálkozunk.
2009. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám, hogy nem az enyém, sajnos holnap megyek missed ab-ra. Ha ez épp nem így lenne, én lennék a legboldogabb ember a Földön!
2009. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát kétségbe lennék esve mivel félek az abortusztól,de nem tervezek gyereket. De azért ilyen remélem nem fog megtörténni mert védekezek óvszerel, gyógyszerrel.

Lehet lepontozni, de a kérdező nem mondta, hogy csak babát akarókra kiváncsi.

2009. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Először biztos, hogy kétségbeesnék, üvöltenék, őrjöngenék, hogy miért pont én. Utána lenyugodnék, szépen elmennék orvoshoz, befizetném a csekket, kitalálnék valamit, hogy hova tűnök néhány napra.

29 éves vagyok, sok minden hiányzik az életemből, de egy gyerek nem.

2009. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, hát meglepődnék, egy kicsit kétségbeesnék, aztán rettentően örülnék. 17 hónapos lombik kisfiúnk van, szeretnénk tesót, a legjobban természetes úton!!!!
2009. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit betojnék, mivel 21-én költözünk külfödre, de nagyon boldog lennék:)
2009. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon bepánikolnék,megijednék nem felhőtlenül lennék boldog, elmondanám a páromnak hogy jön a tesó mert semmi pénzért nem vetetném el és amikor már tuti a terhesség szép lassan beleszeretnék a kis jövevénybe úgy ahogy az elsőnél. (Nem tervezünk több gyereket)
2009. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kiugranék a bőrömből. Nem így a párom, ő még várna a gyerekkel, de azért ő is örülne biztosan.
2009. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
le lehet pontozni de nem vállalnám
2009. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!