Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy viszonyultok...

Anyukák, ti hogy viszonyultok mások babáihoz, kisgyerekeihez?

Figyelt kérdés
Milyen az ismerősök gyerekeivel a kapcsolatotok?
2013. febr. 14. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kapcsolatom a többi gyerekkel is (3 év körüliek, mint a lányom). Aranyosak, jól neveltek, huncutok, olyanok mint az én lányom. Nagyon jól kijönnek egymással, ezért én is kedvelem őket.
2013. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Két barátnőmnek van hasonló korú babája,mint az enyém. Az egyiket nagyon szeretem, a másik valamiért nem került közel a szívemhez. Nem tudom miért!
2013. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátnőimmel úgy vannak a gyerekeink mint az orgonasípok, Nekem 6 éves tesómnak 5 éves egyik barinőnknek 2 éves, nekem egy 1,5 és másik barinőmenk 3 hetes a kicsije tesómnak meg most van útban a kistetsó, és mind fiúk! ha összeverődünk a 6 éves játszik az 5 évessel a 2 a 1,5 évessel, és a 3 hetes meg majd fog a tesóméval. tök jó:)) Csípem az összes gyerkőcöt aranyosak jól neveltek, sőt mi felhatalmaztuk egymást, hogy nyugodtan rászólhatunk a másik gyerekére, mert tudjuk hogy egyformán gondolkodunk. Viszont babusgatni vigasztalni dédelgetni csak a sajátjaimat tudom, de minegyikünk ilyen. De ismerek olyan gyereket akit ki nem állhatok, de neki a szülei is irritálók számomra a gyerek tükörképei.
2013. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyenlore nincsenek nagy kapcsolataim.Nyaron elvagyok barmelyik anyukaval a jatszotéren,rokonaim meg nincsenek közelben.Van a ferjemnek egy baratja.Most annak a felesége fog szulni,a kisfia(1 éves)nalam.lesz egy hétig)alig ismerjük egymast,de szivesen segitek.Lehet pont azert mert amugy alig van valami kapcsolatom(külföld)
2013. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy le lesz pontozva, de én alapból nem kedvelem mások gyerekeit. Ez elsősorban az idegen gyerekekre vonatkozik, (főleg azokra, akiket a mai módi szerint kezelnek, vagyis, hogy minden meg van engedve, de nevelve nincsenek) de a családban is van olyan, aki egyszerűen kibírhatatlan. Non-stop verekszik és kötekedik mindenkivel, és folyamatosan ordít.


Nyilván nem viselkedek csúnyán, de nem is foglalkozom velük.

A játszótéren is bőven elég nekem a saját 2 gyerekem, semmi kedvem másét (vadidegen) is szórakoztatni, míg az anyja ücsörög, barátnőzik, olvasgat vagy mobilozik.


A gyerekeimnek vannak barátaik, velük semmi gondom.

2013. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok mint az 5 ös (én is le leszek pontozva).
2013. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zabmester ***** válasza:

Az ismerőseim többségének még nincs gyereke, illetve egynek van, de már nagy, néhánynak meg most született, de ők egyrészt kicsit távolabbi ismerősök, másrészt ők ugyebár babák, nekem meg ovis fiam van, szóval nem nagyon járunk össze.

Amúgy jól elvagyok bárkinek a gyerekével, azt vettem észre, hogy általában szeretnek, az oviban is sokszor odaszaladnak hozzám csicseregni :)

2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan a barátnők gyerekeivel jól kijövök, szeretem őket. Nem vagyok az a típus, aki alapjáraton bolondul az összes gyerekért, akit csak meglát, de edvidens, hogy a barátnőim gyerekeit szeretem. Mondjuk aranyosak is. Kivéve egyet. A mai napig lelkiismeret furdalásom van, ha csak rágondolok, elvégre a barátnőm 4 éves fia, de olyan szinten elviselhetetlenül akaratos és erőszakos gyerek, hogy képtelen vagyok szeretni. Persze ezt nem mutatom.
2013. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!