Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek Ördög Nóra sztk-s...

Szerintetek Ördög Nóra sztk-s vagy magán nőgyógyászhoz jár terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen mindegy, hova jár. Ő is csak egy ember, egy Nő, aki már nagyon szeretett volna gyereket.

Ha SZTK-ba megy, akkor oda, bár nem hiszem. Ugyanolyan joga van igénybe venni az állami ellátásokat, mint neked vagy nekem. Én személy szerint örülnék neki, ha összefutnék vele mondjuk egy vérvételen és nem nézném ki az SZTK-ból.

Ha nem lombikkal lett volna babája, akkor is joga lenne bármilyen orvosi ellátásra, mint másnak is, aki fizet TB-t. De szerintem teljesen egyértelmű, hogy magánorvoshoz jár és magánklinikán fog szülni is.

2013. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Dr. Rose honlapját. Hát, ha megtehetném, én is itt szülnék és ide járnék terhesgondozásra. Ördög Nóri megteremtette magának azt, hogy oda mehessen. Mondjuk nem semmi, hogy egy szülés 6-800 ezer forint.
2013. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A kerdes szamomra furcsa. En nem vagyok sztar de en is maganklinikara jarok es szulni is ott fogok. Sztem sokan valasztanak ezt a lehetoseget akik megtehetik. Nem kell ehhez ordog noranak lenni. Amugy meg ha ilyen nehezen lett volna babank mint neki, akkor szinten csak hatalmas felugyelet mellett lennek nyugodt.
2013. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Dr.Rose Klinika-dr.Illanitz Elemér.

Én is itt fogok szülni június végén,láttam már többször őket,ezért tudom biztosra mondani.

Nem olcsó hely,de voltak olyan élményeim állami kórházakban,hogy nem szeretnék oda visszamenni..Nagyon jó orvos,igényes,szép hely,mindenkinek ajánlom

2013. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!